Як виміряти артеріальний тиск за допомогою Apple Watch [2023]

blood pressure with Apple Watch

Коли справа доходить до вимірювання артеріального тиску, зручність і простота використання є ключем до стійкої довгострокової рутини. Використовуючи новітні технології, у нас є найпростіший спосіб вимірювання артеріального тиску. За допомогою QardioArm ви не тільки можете перетворити свій смартфон або планшет на свій цифровий журнал здоров’я, але тепер ви також можете використовувати Apple Watch для вимірювання одним натисканням на зап’ясті.

Чи можу я виміряти артеріальний тиск за допомогою Apple Watch?

Це, мабуть, питання, яке найчастіше задають ті, хто вважає традиційні манжети для вимірювання артеріального тиску набридливими та незручними.

Сам Apple Watch не може виміряти артеріальний тиск

Єдиний медично точний і підтверджений спосіб зробити це на сьогоднішній день — зупинити кровотік, надувши манжету для вимірювання артеріального тиску навколо плеча, а потім спустивши її, прослуховуючи зміни в артеріях. Щоб використовувати Apple Watch для вимірювання артеріального тиску, вам знадобиться під’єднаний тонометр із медичною перевіркою на точність, наприклад QardioArm, який пройшов клінічні випробування, схвалений FDA та має позначку CE.

Як виміряти артеріальний тиск на Apple Watch?

Вам потрібен підключений пристрій, наприклад інтелектуальний вимірювач артеріального тиску QardioArm, і супутня програма, яка підтримує Apple Watch. QardioArm з’єднується з вашим смартфоном або планшетом і зберігає вашу історію вимірювань у вашому особистому обліковому записі. Після того, як ви завантажили безкоштовну програму Qardio на свій iPhone або iPad, увімкніть її на Apple Watch, і програма буде активована на вашому розумному годиннику.

Як почати вимірювання артеріального тиску за допомогою Apple Watch?

Відкрийте програму Qardio на Apple Watch і натисніть кнопку ПУСК. Зробіть це після того, як ви прилаштували QardioArm на ліве плече, щоб накачати. Кнопка ПУСК на Apple Watch почне вимірювання. Ви також можете перевірити свою історію вимірювань і налаштувати нагадування за допомогою Apple Watch.

Чи точне вимірювання артеріального тиску за допомогою Apple Watch?

Використання Apple Watch для вимірювання артеріального тиску є точним, якщо ви використовуєте точну та перевірену з медичної точки зору манжету для вимірювання артеріального тиску, наприклад інтелектуальний тонометр QardioArm.

Наші манжети пройшли клінічну перевірку та схвалені FDA, Canada Health та мають позначку CE. QardioArm використовується лікарями в усьому світі та підтримує деякі з найамбітніших досліджень здоров’я серця. Він забезпечує надійне вимірювання, якому ви та ваш лікар можете довіряти.

Використання QardioArm з Apple Watch пропонує неймовірно простий спосіб довгостроково контролювати артеріальний тиск. Завдяки своїй портативності, QardioArm можна використовувати будь-коли та будь-де, а завдяки зручності програми Qardio, доступної на Apple Watch, не було більш розумного способу стежити за здоров’ям свого серця.


Джерело: Qardio.comВам также может понравиться