Фінансування досліджень раку для стимулювання співпраці та інформування про дії

cancer

У всьому світі дослідження раку підтримуються значним фінансуванням з різних урядових, галузевих і філантропічних джерел.


Інвестиції 120 державних і некомерційних організацій, що фінансують дослідження раку, зросли з 5,56 мільярдів доларів США у 2006 році до 8,51 мільярдів доларів у 2018 році, і ця вартість становить лише 60% фінансування за межами фармацевтичної промисловості та приватного сектору.

cancer
Photo by Jon Tyson on Unsplash

Тим часом Міжнародне агентство з дослідження раку визначило 4693 організації з 107 країн, які займалися фінансуванням досліджень раку в період з 2008 по 2018 рік.


Така увага є виправданою, оскільки рак є другою провідною причиною смерті в усьому світі з понад 70% з 10 мільйонів смертей, пов’язаних із раком, у 2021 році в країнах із низьким і середнім рівнем доходу (LMIC).


Масштаби та різноманітність глобального тягаря раку в поєднанні з широтою досліджень, необхідних для вирішення цього тягаря, роблять відстеження, моніторинг та аналіз фінансування існуючих досліджень раку надзвичайно важливими та складними.


Подолання бар’єрів на шляху зіставлення всеосяжних глобальних даних про фінансування досліджень раку є необхідним для заохочення міжнародної співпраці, уникнення дублювання, виявлення прогалин у фінансуванні, визначення пріоритетів і стимулювання політики та програм.


TheLancet

Вам также может понравиться