Вакцина Pfizer для дітей може бути не дозволена до листопада

Нормативне оформлення вакцини PfE та BioNTech SE для маленьких дітей може з’явитися не раніше листопада, за словами людини, знайомої з цим питанням, після того, як компанії сказали, що не будуть просити зелене світло на кілька тижнів.


Компанії заявили у вівторок, що вони надали американським регуляторам даних дані з нещодавнього дослідження вакцини для дітей від 5 до 11 років. Вони сказали, що подадуть заявку з проханням Управління з контролю за продуктами та ліками дозволити використання протягом найближчих тижнів, хоча раніше вони мали намір подати заявку ще наприкінці вересня.

pfizer kids
  • Цей графік можливої ​​доступності щеплень спонукав батьків, експертів громадського здоров’я та експертів з вакцини передбачити щеплення ще у жовтні.

Проте, компанія Pfizer може не завершити застосування до середини жовтня, а це означає, що FDA може прийняти своє рішення лише колись між Хелловіном та Днем подяки.

Pfizer представила дані у вівторок і незабаром подасть офіційне подання

Ще не дозволені вакцини для дітей віком від 5 до 11 років. Багато батьків з нетерпінням чекали вакцинації своїх дітей, особливо після того, як багато повернулися до шкіл.


Адміністрація Байдена та експерти з громадського здоров’я також з нетерпінням чекали дозволу для молодшої вікової групи, кажучи, що це може допомогти послабити поширення заразного варіанту Дельта на додаток до захисту дітей у школі.