Вакцина Pfizer для дітей може бути не дозволена до листопада

pfizer kids

Нормативне оформлення вакцини PfE та BioNTech SE для маленьких дітей може з’явитися не раніше листопада, за словами людини, знайомої з цим питанням, після того, як компанії сказали, що не будуть просити зелене світло на кілька тижнів.


Компанії заявили у вівторок, що вони надали американським регуляторам даних дані з нещодавнього дослідження вакцини для дітей від 5 до 11 років. Вони сказали, що подадуть заявку з проханням Управління з контролю за продуктами та ліками дозволити використання протягом найближчих тижнів, хоча раніше вони мали намір подати заявку ще наприкінці вересня.

pfizer kids
  • Цей графік можливої ​​доступності щеплень спонукав батьків, експертів громадського здоров’я та експертів з вакцини передбачити щеплення ще у жовтні.

Проте, компанія Pfizer може не завершити застосування до середини жовтня, а це означає, що FDA може прийняти своє рішення лише колись між Хелловіном та Днем подяки.

Pfizer представила дані у вівторок і незабаром подасть офіційне подання

Ще не дозволені вакцини для дітей віком від 5 до 11 років. Багато батьків з нетерпінням чекали вакцинації своїх дітей, особливо після того, як багато повернулися до шкіл.


Адміністрація Байдена та експерти з громадського здоров’я також з нетерпінням чекали дозволу для молодшої вікової групи, кажучи, що це може допомогти послабити поширення заразного варіанту Дельта на додаток до захисту дітей у школі.

Вам также может понравиться