Оскільки все більше дітей заражається Дельта -варіантом, батьки погоджуються на щепленя

More Children Get Infected by Delta Variant

Батьки, що колись вагались, розглядають можливість вакцинації своїх дітей у міру зростання кількості випадків COVID-19 та відкриття шкіл


  • Коли її 12-річний син у червні отримав право на щеплення від Covid-19, Стефані Мартін вагалася. Вона хотіла побачити більше довгострокових даних про безпеку вакцини для дітей. Почуття про дітей друзів, які відчули деякі побічні ефекти, що посилило її бажання чекати.
More Children Get Infected by Delta Variant

В останні тижні вона почала переглядати своє ставлення. Вона бачила новини про швидке розповсюдження варіанту Дельти та про госпіталізацію дітей. А зведений брат її сина заразився Covid-19 у літньому таборі, каже вона.

«Це, безумовно, викликало думку про те, щоб продовжити і зробити йому щеплення»,-каже пані Мартін, 49-річна бортпровідник з Орландо, штат Флорида, яка сама зробила щеплення навесні. «Я відчуваю, що ми, швидше за все, незабаром приймемо рішення».


Лікарі кажуть, що сплеск більш заразного варіанту Дельта, зростання та іноді серйозні випадки у дітей та підлітків, а також початок навчального року спонукають більше батьків розглянути питання про вакцинацію своїх дітей. Вони також кажуть, що деякі батьки дітей віком до 12 років, які ще не мають права на вакцинацію, охочіші, ніж будь -коли.


Кількість дітей та підлітків віком до 18 років, які отримували першу дозу вакцини проти Covid-19, зростала протягом кожного з останніх чотирьох тижнів. Більше 500 000 дітей отримали першу дозу вакцини за тиждень, що закінчився 11 серпня, хоча це залишається значно нижче тижневого максимуму в 1,6 мільйона доз Covid-19 у дітей, зафіксованого в кінці травня.

  • Близько 42% американців у віці від 16 до 17 років повністю вакциновані, а 53% отримали принаймні одну дозу вакцини. Серед дітей віком від 12 до 15 років 31% повністю вакциновані, а 43% отримали принаймні одну дозу.

Хіна Дж. Таліб, доцент педіатрії та спеціаліст з медицини підлітків у Дитячій лікарні в Монтефіоре в Нью-Йорку, каже, що чула від більшої кількості батьків, які переосмислювали свої початкові вагання щодо вакцинації для своїх дітей.

«Я відчуваю, що пульс батьків змінився, прискорився за останні два тижні, коли хвиля Дельти пройшла через маленьких людей та підлітків так, як ми раніше не бачили», — каже доктор Таліб. «На їхню думку, це пройшло шлях від теоретичного ризику до реальних інфекцій та реальних історій, якими поділилися як батьки, так і педіатри».

За даними AAP, кількість випадків зараження Covid-19 у дітей неухильно зростала. З 29 липня по 12 серпня кількість випадків захворювання на COVID-19 у дітей зросла на 5%.


WSJ.com


Вам также может понравиться