Pfizer, BioNTech кажуть, що вакцина проти COVID-19 безпечна для маленьких дітей, і формує імунну реакцію

Pfizer said it would share the results of a late-stage study of children aged 5 to 11 years

Pfizer Inc. та партнер BioNTech SE заявили, що їхня вакцина проти Covid -19 була безпечною та викликала сильну імунну відповідь у дітей у віці від 5 до 11 років на пізньому етапі дослідження, що відкрило перспективу ширше охоплення щепленнями.


Pfizer заявила, що поділиться результатами з регулюючими органами США та інших країн і якнайшвидше попросить дозволу на екстрене використання в США.

  • Компанії заявили, що введення двох доз було безпечним і добре переноситься серед дітей у дослідженні. За даними компаній, вакцина генерувала рівні антитіл, подібні до антитіл молодих людей, що відповідало оцінкам успіху дослідження.
Pfizer said it would share the results of a late-stage study of children aged 5 to 11 years

Pfizer та BioNTech заявили, що ще не визначили ефективність вакцини-наскільки добре вона захищає від Covid-19-для дітей у віковій групі.

«Ми прагнемо поширити захист, який надає вакцина, на це молоде населення, за умови дозволу регулятора, особливо коли ми відстежуємо поширення варіанту Дельта та істотну загрозу, яку він становить для дітей», — сказав генеральний директор Pfizer Альберт Бурла.

Багато батьків чекали вакцини, яку мають дати маленьким дітям, сподіваючись захистити їх з початком навчального року.


За словами медичних експертів, маленькі діти мають менший ризик важких захворювань та госпіталізації, ніж дорослі, і, коли вони заражені, вони, як правило, відчувають м’які симптоми. Проте маленькі діти звертаються до лікарні у більшій кількості, ніж раніше під час пандемії, через поширення Delta переважно серед нещеплених людей.

  • Лікарі та органи охорони здоров’я кажуть, що важливо щепити дітей не тільки для захисту від вірусу, але й для захисту дітей навколо них та членів їх сімей.

Вакцина Pfizer-BioNTech дозволена для використання у США дітям віком від 12 років. Деякі батьки з молодшими дітьми включили їх у клінічні випробування, щоб потенційно отримати щеплення якомога швидше. Інші наполягали на вакцинації молодих людей після того, як Управління з контролю за продуктами та ліками видало повне схвалення вакцини, навіть якщо на етикетці зазначено використання лише для людей віком від 16 років.


Вивчивши щеплення у невеликої кількості дітей, щоб визначити дозу, Pfizer у червні розширила масштаби дослідження, щоб охопити близько 4500 суб’єктів. Дві третини випробовуваних отримали дві дози вакцини – у меншій дозі, ніж дорослі – з інтервалом у три тижні, решта отримувала плацебо.


Pfizer сказав, що огляд даних для 2268 дітей у дослідженні показав, що ті, хто отримував дві дози по 10 мікрограмів, мали рівень антитіл через місяць після другої дози, подібний до тих, що були виявлені у людей у ​​віці від 16 до 25 років, які отримували дози 30 мікрограмів в окремому Pfizer вивчення.


  • Нейтралізуючі антитіла, які перешкоджають проникненню вірусу в клітини і його розмноженню, відіграють ключову роль в імунній відповіді організму на Covid-19.

Pfizer заявив, що результати дослідження молодших дітей віком від 6 місяців до 5 років можуть прийти до четвертого кварталу цього року.

Джерело: WSJ.com

Вам также может понравиться