Аптеки готуються до розповсюдження бустерів від Covid-19

Pharmacies Prepare for Broader Covid-19 Booster Distribution

CVS та Walgreens (аптечні мережі США) кажуть, що люди будуть ідентифікувати себе як відповідні кваліфікації для третіх щепленнь

Аптеки та інші постачальники вакцин проти Covid-19 підготувалися до нового зростання попиту після того, як федеральні чиновники розширили право на прийом препаратів для більшості людей, які кажуть, що їхнє здоров’я чи робота наражають їх на підвищений ризик зараження.

Pharmacies Prepare for Broader Covid-19 Booster Distribution

Центри з контролю та профілактики захворювань схвалили пропонувати прискорювальні щеплення людям у віці від 18 років і старше, які мають основні захворювання або працюють на роботі, що може поставити їх під підвищений ризик зараження вірусом.

Президент Байден у п’ятницю назвав ожиріння та діабет, а також роботу у сфері охорони здоров’я, викладання та супермаркети як приклади ситуацій, у яких люди мають право на посилення.

«Ми також розраховуємо на час, коли ми зможемо розширити прискорювальні щеплення, по суті», — сказав пан Байден.

У презентації CDC, опублікованій у четвер, сказано, що серед працівників з підвищеним ризиком є ​​люди, які спілкувалися в межах 6 футів від інших людей. Прес-секретар CDC Крістен Нордлунд заявила, що люди будуть ідентифікувати себе як тих, хто відповідає вимогам підсилювача відповідно до нових керівних принципів.

  • CVS Health Corp. та Walgreens Boots Alliance Inc., найбільші аптечні мережі США, заявили, що будуть покладатися на тих, хто шукає вакцини, щоб точно повідомити про свою відповідність. Люди також повинні надати свої картки, що підтверджують попередню вакцинацію.

Ешлі Кохаген, 30-річна медсестра інтенсивної терапії з Детройту, яка працює за тимчасовим контрактом у лікарні в Окленді, штат Каліфорнія, заявила, що планує якнайшвидше шукати третю компанію Pfizer Inc.


«З варіантом Delta і зниженням вакцинного захисту ви знову відчуваєте цю тривогу», — сказала пані Кохаген. «Медсестри вже тривалий час щодня піддають себе та наші сім’ї ризику».

Роздрібні аптеки є найбільшими адміністраторами вакцин проти COVID-19 у США через федеральне партнерство та спільно з місцевими установами охорони здоров’я та роботодавцями. CDC заявила, що очікує, що розгортання прискорювачів відбуватиметься більш плавно, ніж у перші місяці, коли вакцини були доступні, коли попит перевищив пропозицію, і люди зазнали довгого очікування, щоб записатися на прийом. CVS і Walgreens просять клієнтів записатися на прийом до того, як вони з’являться.


Але деякі експерти в галузі охорони здоров’я очікують, що попит перевірить здатність аптек швидко вводити прискорювальні ін’єкції, особливо в наближаються зимові місяці, коли респіраторні захворювання мають тенденцію поширюватися.

«Їм доведеться знову підняти свої потужності, що може статися не за одну ніч», — сказав Джейсон Галахер, професор фармації та інфекційних хвороб з університету Темпл. «Громадськість набагато більше прагне прискорювачів, ніж працівники охорони здоров’я. Люди зрозуміли, що це буде ».

Хоча вакцин у США в достатку, аптеки роздрібної торгівлі борються з дефіцитом робочої сили, що призвело до того, що CVS і Walgreens в деяких випадках закривали магазини достроково, закривали проїзні або відмовлялися від людей, які шукають вакцини. CVS у п’ятницю розпочала одноденну акцію з працевлаштування, маючи намір додати 25 000 працівників в очікуванні додаткового попиту від прискорювальних знімків.


CVS та Walgreens заявили, що планують підвищити свою мінімальну погодинну заробітну плату, і Walgreens пропонує бонуси фармацевтам та працівникам, які отримали сертифікат фармацевтів, здатних робити щеплення.

CVS та Walgreens сказали, що програми тестування та вакцинації є вигідною частиною їх бізнес-моделей епохи пандемії. Обидві компанії заявили, що їхня здатність досягти цільових показників доходу та прибутку цього року частково залежить від високого попиту на вакцини та бустери.


Walgreens пропонує 5 доларів винагороди за картки лояльності людям, які отримують бустери у своїх магазинах, і заохочує одержувачів зробити щеплення від грипу разом із прискорювачем Covid-19.

Відхилення від порад своєї консультативної групи, яка рекомендувала не відкривати право на бустер для працівників з високим ризиком, дозволило CDC швидше отримати прискорювачі для більшої кількості людей, сказала Джоді Ланард, лікар та колишній радник Всесвітньої організації охорони здоров’я з питань пандемії .

«CDC наближається до того, що адміністрація Байдена заявила, що хоче, щоб бустери були доступні кожному, наскільки вони можуть, не перевертаючи його точних слів», — сказала пані Ланард.


Вам также может понравиться