Посібник із реєстрації в Medicare: видання 2024 року

Medicare

В США відкрита реєстрація на плани Medicare розпочалася 15 жовтня і закінчується 7 грудня. Ось що повинні знати літні американці про придбання медичного страхування.

Знову сезон відкритих записів. Відтепер і до 7 грудня понад 65 мільйонів американців вирішують, які варіанти Medicare забезпечать їм найкраще медичне забезпечення. Потік телевізійної та радіореклами, рекламні оголошення, надіслані електронною поштою, текстові повідомлення та розсилки служать нагадуваннями, хоча й не обов’язково роз’яснювальними.

«Це дуже важливе рішення, і найважливіше — бути поінформованим», — сказала Жанні Фуглестен Біньєк, заступник директора KFF, колишнього Фонду сім’ї Кайзера, і співавтор нещодавнього огляду літератури, у якому порівнювали Medicare Advantage, приватними страховиками та традиційною програмою Medicare.

Medicare

Якщо ви приймаєте це рішення для себе чи для близької людини, ось кілька важливих факторів, які слід враховувати. Цей посібник, вперше опублікований для минулорічного періоду реєстрації, було оновлено до 2024 року.

Чому маркетинговий шквал?

Medicare — федеральна програма охорони здоров’я США — існує з 1965 року. Відтоді стало доступно все більше планів Medicare Advantage. Минулого року типовий бенефіціар міг вибрати один із 43 планів Advantage, повідомляє KFF.

Плани Medicare Advantage, як і традиційна Medicare, фінансуються федеральним урядом, але вони пропонуються через приватні страхові компанії, які отримують певну плату за кожного учасника. Ідея полягає в тому, щоб допомогти контролювати витрати, дозволивши цим страховим компаніям, які повинні покривати ті самі послуги, що й традиційна Medicare, залишати частину федеральних платежів як прибуток, якщо вони можуть надавати лікування менш дорого.


Найбільшими постачальниками планів Advantage є Humana та United Healthcare, і вони та інші агресивно продають, щоб переконати людей похилого віку підписати або змінити плани. Доповідь Сенату виявила, що деякі з цих практик плану Advantage були оманливими; наприклад, деякі маркетингові фірми надсилали бенефіціарам Medicare листи, схожі на державні листи. Medicare випустила нові маркетингові правила, щоб зменшити плутанину.


Але маркетинг окупився страховикам. Частка бенефіціарів Medicare, які мають право на участь у планах Medicare Advantage, досягла 51 відсотка.

Що краще: Medicare чи Medicare Advantage?

Ці два плани діють зовсім по-різному, і наслідки для здоров’я та фінансів можуть бути значними. Кожна з них має переваги — і недоліки.

Жанні Фуглестен Біньєк, заступник директора KFF, є співавтором нещодавнього огляду літератури, у якому порівнюється Medicare Advantage і традиційна Medicare. Один важливий висновок, сказав доктор Біньєк:

«І бенефіціари Medicare Advantage, і традиційні Medicare повідомили, що вони задоволені своїм лікуванням — переважна більшість в обох групах».

Плани Advantage пропонують простоту. «Це єдиний магазин», — додала вона. «Ви отримуєте свій план ліків, і вам не потрібен окремий додатковий поліс», тип, який часто купують традиційні бенефіціари Medicare, який часто називають полісом Medigap.

Medicare Advantage може здатися дешевшим, оскільки багато планів стягують низькі або взагалі не стягують щомісячні внески. На відміну від традиційної програми Medicare, плани Advantage також обмежують витрати з власної кишені. Наступного року ви заплатите не більше 8 850 доларів США за витрати в мережі, за винятком ліків, або 13 300 доларів США з таким планом, який дозволяє вам також використовувати позамережевих постачальників за вищими цінами (так звані P.P.O. або організації привілейованих постачальників). ).

Але більшість планів Advantage не дозволяють такого вибору.

«Більшість планів працюють як H.M.O. — ви можете звертатися лише до постачальників, які працюють за контрактом», — сказав Девід Ліпшуц, заступник директора Центру захисту інтересів Medicare.

Учасників Advantage також можуть залучити до плану переваги, яких не може запропонувати традиційна Medicare. «Зір, зуби та слух є найпопулярнішими», — сказав пан Ліпшуц, але багато планів також включають абонемент у спортзал, транспорт або певні безрецептурні товари.

«Ми застерігаємо людей дивитися на те, якими є фактичні переваги», — додав він. «Вони можуть бути обмежені або недоступні для всіх учасників плану. Стоматологічна допомога може охоплювати одну чистку і все, або вона може бути більшою».

Учасники програми Most Advantage, які користуються цими перевагами, все одно сплачують більшість витрат на лікування зубів, зору чи слуху з власної кишені.


Фонд Співдружності нещодавно повідомив, що 21 відсоток бенефіціарів Medicare Advantage мають проблеми з оплатою медичних рахунків і боргів, як і 14 відсотків тих, хто має традиційну Medicare.


NYTimesВам также может понравиться