Некомерційна система охорони здоров’я відключає пацієнтів із медичними боргами

Health System

Лікарям Allina Health System, багатої некомерційної організації на Середньому Заході, не дозволяється приймати бідних пацієнтів або дітей із великою кількістю неоплачених рахунків за лікування.

Багато лікарень у Сполучених Штатах використовують агресивну тактику для стягнення медичних боргів. Вони засипають місцеві суди позовами про стягнення. Вони накладають арешт на заробітну плату пацієнтів. Вони конфіскують їхні відшкодування податків.

Health System

Але заможна некомерційна система охорони здоров’я на Середньому Заході є однією з тих, хто робить крок далі: відмовляється від лікування пацієнтів, які мають неоплачені рахунки за лікування.


Allina Health System, яка керує більш ніж 100 лікарнями та клініками в Міннесоті та Вісконсині та приносить 4 мільярди доларів на рік, іноді відмовляє пацієнтам, які в боргах, згідно з внутрішніми документами та інтерв’ю з лікарями, медсестрами та пацієнтами.


Хоча лікарні Алліни лікуватимуть будь-кого у відділеннях невідкладної допомоги, інші послуги можуть бути відключені для пацієнтів-боржників, включаючи дітей і тих, хто має хронічні захворювання, такі як діабет і депресію. Пацієнтів не пускають назад, доки вони повністю не погасять борг.

  • Некомерційні лікарні, такі як Allina, отримують величезні податкові пільги в обмін на надання допомоги найбіднішим людям у своїх громадах. Але дослідження New York Times минулого року показало, що за останні кілька десятиліть некомерційні організації не виконали своїх благодійних місій, що мало наслідки.

Алліна має чітку політику відключення пацієнтів, які мають заборгованість за послуги, які вони отримали в 90 клініках системи охорони здоров’я. У 12-сторінковому документі, ознайомленому з The Times, співробітникам Алліни вказується, як скасувати прийом для пацієнтів із невиплаченим боргом щонайменше на 4500 доларів. Політика пояснює, як заблокувати їхні електронні медичні записи, щоб персонал не міг планувати майбутні зустрічі.

«Це найбідніші пацієнти, які мають найсерйозніші медичні проблеми, — сказав Метт Хоффман, лікар первинної медичної допомоги Allina у Ваднайс-Хайтс, штат Міннесота. — Це пацієнти, які найбільше потребують нашого догляду».

Allina Health заявила, що має потужну програму фінансової допомоги, яка в середньому на рік допомагає понад 12 000 із 1,9 мільйона пацієнтів з медичними рахунками. Лікарняна система відключає пацієнтів лише в тому випадку, якщо вони тричі назбирали щонайменше 1500 доларів несплаченого боргу. Він зв’язується з ними по телефону та надсилає повторні листи, які містять інформацію про те, як подати заявку на отримання фінансової допомоги, сказала Конні Бергерсон, прес-секретар лікарні.

«Мета Allina Health полягає в тому, щоб нуль пацієнтів не залишався без послуг з фінансових причин», — сказала пані Бергерсон. Вона сказала, що відключення послуг трапляється «рідко», але відмовилася надати інформацію про те, як часто це відбувається.

Allina призупинила свою політику відключення пацієнтів у березні 2020 року, на початку пандемії коронавірусу, перш ніж відновити її в квітні 2021 року.

Вам также может понравиться