Запуск прискорювача вакцини проти COVID-19 може бути відкладений для багатьох

Pfizer Covid-19 vaccine

Дата початку запланованої американської кампанії може бути перенесена до 20 вересня, принаймні для вакцин Moderna та J&J


Федеральні органи охорони здоров’я просять Білий дім відкласти початок запланованої прискорювальної кампанії Covid-19, принаймні для вакцин «Модерна» та «Джонсон і Джонсон«.

Pfizer Covid-19 vaccine

За словами людей, Адміністрації з харчових продуктів та медикаментів потрібно більше часу для збору та оцінки даних про безпеку та ефективність. Директор Центрів з контролю та профілактики захворювань Рошель Валенскі та виконуюча обов’язки комісара FDA Джанет Вудкок виступили з цією рекомендацією у четвер на зустрічі з Джеффрі Зієнцем, координатором з питаннь коронавірусу Білого дому.


Один із чиновників сказав, що процес у Pfizer залишається у курсі дій, але, ймовірно, Moderna та J&J будуть відкладені після тижня 20 вересня. Минулого місяця адміністрація Байдена заявила, що людям, які були вакциновані протягом восьми місяців або довше, слід почати бустер 20 вересня.


Білий дім заявив, що очікує повного перегляду, дозволу FDA та рекомендації експертної консультативної групи CDC.

«Ми завжди говорили, що будемо слідувати науці, і це все є частиною процесу, який зараз триває», — сказав Кріс Мігер, представник Білого дому. «Коли це затвердження та рекомендація будуть зроблені, ми будемо готові реалізувати план, розроблений найкращими лікарями нашої країни, щоб ми залишалися попереду цього вірусу».

Раніше The New York Times повідомляло про цю рекомендацію

На запитання минулого тижня про занепокоєння щодо прискорювальної кампанії, прес -секретар Білого дому Джен Псакі відповіла: «Це була рекомендація провідних експертів з охорони здоров’я нашої країни, що базується на даних».


Адміністрація Байдена намагалася підсилити протидії заразним варіантам, таким як Дельта, та виправити ознаки ослаблення імунітету серед щеплених, хоча докази, що підтверджують необхідність додаткової дози, принаймні для широкої громадськості, не є остаточними.


Федеральні чиновники охорони здоров’я повідомили Білому дому в четвер, що вони, можливо, не зможуть до 20 вересня прийняти рішення про скасування прискорювачів для вакцин, крім вакцин від компанії Pfizer Inc. та її партнера BioNTech SE.

Вам также может понравиться