Як показати підтвердження вакцини проти коронавірусу на своєму телефоні

New Yorkers can register for the state's official Excelsior pass 15 days after their final shot

(інформація дана про США, не намгайтесь відтворити це в Україні)


Незабаром ваша карта вакцини може знадобитися у багатьох найкращих ресторанах, клубах та на виставках; збережіть відскановану картку на своєму телефоні та перевірте, чи у вашому штаті є перевірена система цифрових записів


Перед тим, як вийти з дому, не забудьте взяти телефон, ключі, гаманець, маску – і якусь форму запису про вакцину від Covid-19

New Yorkers can register for the state's official Excelsior pass 15 days after their final shot

Станом на 16 серпня Нью -Йорк вимагає підтвердження вакцинації для багатьох заходів у приміщенні, таких як їдальня, спортзали та інші заходи. 20 серпня Сан -Франциско вимагатиме від усіх ресторанів, барів, клубів, тренажерних залів та великих заходів у приміщенні отримати доказ вакцинації від меценатів та співробітників.


Zakaz UA

Yelp сказав, що користувачі можуть фільтрувати місцеві бізнес -списки за двома новими атрибутами: «Потрібен доказ вакцинації» та «Весь персонал повністю вакцинований». OpenTable, служба бронювання ресторанів, має національну карту, на якій зображені місця на її платформі, які вимагають підтвердження вакцинації, і тепер на відповідних сторінках перераховано «необхідну вакцину».


  • (Якщо ви не вакциновані, існують інші причини, щоб розглянути це, окрім цієї нової гальми у вашому суспільному житті.)

Ваш телефон уже може замінити більшість вашого гаманця: проїзд у метро, ​​кредитну картку, квиток на літак, ключі від готелю, а незабаром навіть посвідчення водія. Це також чудове місце для зберігання даних вакцини проти Covid-19.

Національний паспорт вакцини не є єдиним у США, тому такі штати, як Каліфорнія та Нью -Йорк, беруть речі у свої руки. Однак проходити через державний паспортний додаток, ймовірно, не потрібно, оскільки більшість установ, швидше за все, приймуть або вашу оригінальну картку вакцини CDC, або її цифрове сканування або її фотографію. Керівництво штату Вашингтон для підприємств, наприклад, говорить: «оригінали, копії або фотографії на мобільному пристрої є прийнятними».


Іншими словами, перш ніж вирушити у світ, візьміть картку вакцини на телефон. Потім перевірте, чи є інші програми для паспортів, які можуть спростити приїзд до ваших улюблених місць. Ось мій короткий посібник:


Відскануйте цифрову копію

Оновлення програмного забезпечення iOS 15 від Apple, яке має відбутися цієї осені, включатиме оновлений додаток Health, де користувачі можуть зберігати перевірені записи про імунізацію, якщо вони є. Нещодавно Google оголосила про підтримку цифрової картки вакцини для користувачів Android, але вона вимагає від державних установ або медичних працівників впроваджувати цю технологію.

  • Поки вони не стануть більш доступними, найкраще створити цифрову копію вакцинної картки CDC на базі смартфона. З іншого боку, все, що вам потрібно, — це чітке зображення. Вам не потрібно буде вводити будь-які особисті дані на сторонній веб-сайт.

Звичайно, ви можете просто сфотографувати і сподіватися її показати, коли про це попросить перевірка біля дверей — поки вона не загубиться серед ваших тисяч фотографій домашніх тварин та продуктів харчування. Існує спосіб сканування, щоб він став більш доступним — і ви не змушуєте людей, які стоять за вами, чекати. Пристрої iOS та Android мають вбудовані програми, які використовують камеру телефону для сканування документів.

  • На iPhone: створіть нову нотатку, торкніться значка камери та виберіть Сканувати документи. Назвіть примітку «Вакцинна картка Covid-19», щоб її було легко шукати. Ви можете закріпити нотатку, щоб вона залишалася у верхній частині екрана, торкнувшись трьох крапок у правому куті.
  • На телефонах Android: Відкрийте Google Диск, торкніться Додати, потім Сканувати. Сфотографуйте документ, і Google Диск автоматично обріже область і збереже сканування як файл PDF. Для зручного доступу торкніться трьох крапок у верхньому лівому куті зображення, щоб додати його до документів із зірочкою, і завантажте для доступу в автономному режимі.

Подивіться, чи є у вашому штаті паспорт

Записи, що надаються державою, пропонують додатковий рівень перевірки, і школи, роботодавці та навчальні заклади можуть почати їх вимагати. Ваш запис має бути доступним у тому штаті, де ви отримали вакцину. Не кожен штат пропонує перевірений цифровий запис, але ось кілька основних програм:

MyIR Mobile — це програма, яка пропонує офіційні записи про цифрову імунізацію для Арізони, округ Колумбія, Луїзіана, Меріленд, Міссісіпі, Північна Дакота, Вашингтон та Західна Вірджинія.

Нью -йоркці можуть зареєструватись на перепустку Excelsior, якщо ви були повністю вакциновані в штаті Нью -Йорк і минуло 15 днів з моменту вашого останнього щеплення. Ваше ім’я, дата народження, поштовий індекс та номер телефону будуть потрібні для підтвердження вашої особи.


Доступ до пропуску, який містить відсканований QR -код і закінчується через рік після вашої другої дати щеплення, можна отримати за допомогою програми Android, програми iOS, веб -сайту або Apple Wallet.


Відвідувачі або жителі Нью -Йорка, щеплені за межами штату, можуть показати фотографію або паперову копію своєї вакцинаційної картки CDC як доказ.

Люди, які отримали вакцини в Каліфорнії, можуть ввести своє ім’я, дату народження та адресу електронної пошти чи номер телефону, щоб отримати свій цифровий QR -код «Мої записи вакцин».


Після того, як запис буде знайдено, користувачі отримають посилання за допомогою смс або електронної пошти. Це посилання доступне лише протягом 24 годин, тому зробіть знімок екрана, щоб зберегти його, і переконайтесь, що QR -код та ваше ім’я видно на знімку. (На iOS одночасно натисніть бічну кнопку живлення та кнопку збільшення гучності. На Android одночасно натисніть кнопку живлення та зменшення гучності.) Я вибрала свій знімок екрана у своєму додатку для фотографій, тому я завжди матиму швидкий доступ до нього .

  • QR -код можна відсканувати за допомогою програми SMART Health, яка використовується школами, підприємствами та іншими установами, щоб підтвердити, що запис про вакцину є офіційним записом штату Каліфорнія.

Обережно завантажуйте сторонні програми

З вашою вакциною пов’язано багато особистої інформації, яка змусила б злодіїв ідентичності танцювати. Ось чому розміщення селфі з вакциною не є гарною ідеєю.

Я також утримався б від реєстрації в одному з багатьох незалежних додатків та веб-сайтів, які зараз з’являються, окрім випадків, коли заклад, який ви відвідуєте, цього вимагає. Vax Yes by Go Get Doc — одна з таких опцій, яка працює з Apple Wallet. Компанія заявляє, що веб -сайт відповідає стандарту HIPAA — федеральному закону, призначеному для захисту конфіденційної інформації про здоров’я, — і може перевіряти оцифровані записи за допомогою державних записів про імунізацію.


Пацієнти Walgreens можуть отримати доступ до копії своїх записів про вакцини на веб -сайті компанії. Якщо ви були щеплені у Walmart або Sam’s Club, ви можете завантажити Health Pass by Clear (безкоштовно для iOS та Android), щоб отримати доступ до своїх цифрових записів. Вам доведеться погодитися поділитися своєю історією вакцинації з додатком з веб -сайту Walmart.


А якщо ви втратите картку, зверніться до інформаційної системи імунізації своєї держави. CDC перелічує посилання на кожну державну систему на своєму веб -сайті.

Nicole Nguyen, wsj.com

Вам также может понравиться