Начальник відділу охорони здоров’я Google перейшов в Cerner

Google Health David Feinberg

Девід Фейнберг очолив ініціативи Covid-19 щодо охорони здоров’я технологічного гіганта


Девід Фейнберг, який керував амбітним, а іноді й суперечливим поштовхом Google до охорони здоров’я, покидає пошукового гіганта і стає головним виконавчим директором CERN Corp.

Д -р Фейнберг приєднався до Google компанії Alphabet Inc. два роки тому на новоствореній посаді віце -президента з питань охорони здоров’я. Він допоміг укласти партнерські відносини з деякими з найбільших лікарняних систем країни для збору та аналізу їх даних. Він також керував ініціативами компанії щодо Covid-19.

Google Health David Feinberg
  • Представник Google заявив, що проекти охорони здоров’я компанії будуть продовжуватися, але відмовився коментувати майбутнє керівництво команди.

Cerner розробляє та розробляє програмне забезпечення та інші технології для лікарень та лікарів. З призначенням доктора Фейнберга компанія заявила, що розділить ролі голови та генерального директора, а провідний незалежний директор Вільям Золларс планується стати головою. Обидві зміни вступають в силу 1 жовтня.

У Google д -р Фейнберг працював над розширенням сфери діяльності компанії в галузі охорони здоров’я, прискорюючи прийняття лікарень цифрових записів. Він керував програмою розробки алгоритмів охорони здоров’я для пошуку записів пацієнтів та уклав угоду з кількома лікарняними мережами, включаючи Ascension зі штату Сент-Луїс та HCA Healthcare Inc.


Партнерство Ascension, яке отримало назву «Project Nightingale«, викликало занепокоєння щодо конфіденційності даних пацієнтів, якими ділиться з Google, включаючи імена, дати народження та медичну інформацію. Компанії заявили, що ініціатива відповідає федеральним законам про конфіденційність.


Після початку пандемії коронавірусу Google та Google Health опублікували дані про тенденції пошуку та розробили систему сповіщення про зараження, призначену для відстеження поширення Covid-19.

Перш ніж взяти на себе нову роль у Google Health, доктор Фейнберг очолював систему охорони здоров’я Гейзінгера.

Автор Майкл ТріппMedmag UA

Вам также может понравиться