Очікується, що вакцина Pfizer отримає повне схвалення FDA наступного тижня

Pfizer Covid-19 Vaccine Expected to Get Full FDA Approval

Очікується, що наступного тижня Адміністрація з контролю за продуктами та ліками надасть повне схвалення вакцини проти Covid -19 від компанії Pfizer Inc. Це, можливо, заохотить більшу кількість людей, які вагаються щодо вакцинації.

Pfizer Covid-19 Vaccine Expected to Get Full FDA Approval
  • Вперше двократна доза була схвалена Агентством у грудні в екстрених випадках для людей віком від 16 років. Позначення надзвичайної ситуації дозволяє розповсюджувати продукцію під час криз у сфері охорони здоров’я на основі найкращих наявних даних.

Противники обов’язкових щеплень посилаються на екстрене схвалення як на підставу для того, щоб не вимагати щеплення, тому, як очікується, повне схвалення призведе до того, що все більше підприємств та установ вимагатимуть обов’язкових щеплень.


Представники охорони здоров’я та експерти з вакцин також сподіваються, що повне схвалення похитне деяких людей, які не вагалися вакцинуватися. За федеральними даними, близько 60% людей у ​​США мають повну вакцинацію.

  • Троє з 10 невакцинованих дорослих сказали, що вони мали б більшу ймовірність вакцинуватися, якби одна з вакцин, дозволених для екстреного застосування, отримала повне схвалення від FDA, згідно з червневим опитуванням Фонду сім’ї Кайзера.

Деякі керівники громадського охорони здоров’я чинили тиск на Агентство, і заявиляли, що FDA рухається занадто повільно, щоб надати схвалення під час пандемії, коли у невакцинованих людей швидше розвивається важка інфекція.


На початку травня компанія Pfizer попросила отримати повне схвалення. Агентство працює швидко і сподівається, що має щось оголосити до середини наступного тижня, сказав один із людей, знайомих із плануванням. Про цей час раніше повідомляло Politico.

  • Згідно з трьома дозволеними вакцинами в США, лише Pfizer подала всю необхідну інформацію до FDA, за словами компаній, і аналітики очікують, що це буде перший дозвіл.

Moderna Inc., чий дозволений дводозовий укол використовує аналогічну технологію мРНК, як Pfizer-BioNTech, заявила, що все ще завершує подання даних. Компанія Johnson & Johnson, чий укол був дозволений у лютому, заявила, що планує подати на повне схвалення пізніше цього року.


Pfizer та BioNTech минулого року отримали екстрене схвалення від FDA, показавши, що їхня вакцина на 95% ефективна у запобіганні симптоматичному захворюванню через два місяці. Вакцина перевершує стандарт агентства про те, що вакцини проти Covid-19 мають бути щонайменше на 50% ефективними для запобігання захворюванням у плацебо-контрольованому дослідженні, щоб отримати дозвіл на екстрене використання, ту саму планку, яку необхідно очистити для повного схвалення.Джерело: WSJ.com

Вам также может понравиться