Сонцезахисний крем: J&J відкликає деякі свої спреї з бензолом

Neutrogena Cool Dry Sport

Johnson & Johnson заявили, що споживачі повинні припинити використовувати п’ять із шести сонцезахисних кремів Neutrogena та Aveeno і викинути їх


Johnson & Johnson у середу заявили, що відкликають більшість своїх сонцезахисних кремів Neutrogena та Aveeno з магазинів США після виявлення бензолу, потенційно викликаючого рак, в деяких зразках.

Neutrogena Cool Dry Sport

J&J заявила, що людям слід припинити використання та викинути п’ять із шести сонцезахисних кремів Neutrogena та Aveeno. Компанія заявила, що також просить дистриб’юторів та роздрібних продавців припинити продаж продукції.

У четвер CVS Health Corp. наслідували їх приклад, заявивши, що зупинили продажі двох засобів для догляду за сонцем.

Ось, що ще потрібно знати

Які сонцезахисні засоби Neutrogena та Aveeno згадуються?

Відкликання включає не всі сонцезахисні засоби від Johnson & Johnson. Це стосується лише п’яти сонцезахисних кремів, що продаються під марками Neutrogena та Aveeno: Neutrogena Beach Defense, Neutrogena Cool Dry Sport, Neutrogena Invisible Daily, Neutrogena Ultra Sheer та Aveeno Protect + Refresh аерозольні сонцезахисні креми.

Компанія продає ще один спрей-сонцезахисний продукт Neutrogena Wet Skin, на який це не впливає, повідомляє J&J.

Чому їх відкликають?

Відкликання відбулося після того, як інтернет-аптека заявила, що виявила високий рівень бензолу в 24 сонцезахисних кремах та інших засобах для догляду за сонцем. Аптека, Valisure LLC, звернулася до FDA з проханням про вилучення продуктів, у тому числі деяких, відкликаних J&J. Тестування в Інтернет-аптеці раніше призвело до відкликання популярного препарату від печії Zantac та препарату для лікування діабету Метформін.

J&J заявила, що не використовує бензол у виробництві сонцезахисних кремів з розпилювачем, і розслідує причину забруднення.

Що таке бензол?

Бензол — хімічна речовина, яка може спричинити рак після високого рівня впливу. Високий рівень опромінення може також мати негайні наслідки, включаючи запаморочення, сплутаність свідомості та прискорене або нерегулярне серцебиття.

Чи потрібно мені хвилюватися, якщо я користувався цим сонцезахисним кремом?

J&J не повідомив, скільки пляшок зазнало впливу та які саме рівні бензолу. Але там сказано, що рівні були низькими, і не очікувалося, що це спричинить проблеми зі здоров’ям. Якщо у вас є сумніви, поговоріть зі своїм лікарем.

Чи можу я отримати відшкодування?

J&J заявляє, що споживачі можуть звернутися до центру обслуговування споживачів компанії з питаннями або з проханням про повернення коштів, зателефонувавши за номером 1-800-458-1673.

Як я можу повідомити про побічні реакції чи інші проблеми з цими сонцезахисними кремами?

Спочатку поговоріть зі своїм лікарем. Про реакції або проблеми з якістю, які виникають при використанні відкликаних сонцезахисних кремів, можна повідомляти програмі FDA MedWatch про несприятливі події.

Які засоби для догляду за сонцем тягне CVS?

Продукти, що випускаються CVS — CVS Health After Sun Aloe Vera та CVS Health After Sun Aloe Vera Spray — також є у списку Valisure разом з кількома іншими брендами.

Чому CVS відкликав ці товари?

Представник CVS заявив, що компанія зупинила продажі продукції через велику кількість обережності та співпрацює з постачальником, щоб зробити відповідні додаткові кроки. За його словами, CVS та J&J не використовують одного постачальника для товарів. Він відмовився сказати, коли CVS припинив продавати продукцію.

«Ми продовжуємо забезпечувати безпеку продуктів, які ми пропонуємо, працюємо за призначенням, дотримуємося норм та задовольняємо споживачів», — сказав речник.

Автор Еллен Байрон, WSJ.com

Вам также может понравиться