Pfizer припиняє продаж таблеток від куріння Chantix з причин проблеми забруднення

chantix-pfizer

Виробник ліків також відкликав деякі партії Chantix після виявлення ймовірного канцерогену


Pfizer Inc. призупинила розповсюдження у всьому світі таблеток проти куріння Chantix та відкликала деякі партії, виявивши, що вони містять підвищений рівень ймовірного канцерогену, заявив представник компанії.

chantix-pfizer

Виробник ліків проводить додаткові тести, щоб визначити, чи містять додаткові партії Chantix підвищені кількості ймовірного канцерогену, відомого як нітрозаміни, за словами речника.

  • Як запобіжний захід, Pfizer припинив розподіл, одночасно визначаючи ступінь забруднення, сказав речник.

Компанія заявила, що проводила тестування партій на наявність нітрозамінів на прохання Управління з контролю за продуктами та ліками США та інших регуляторних органів. У ньому не було вказано кількість постраждалих лотів або де їх було знайдено.

Пфайзер з Нью-Йорка заявив, що користь препарату перевищує потенційні ризики, якщо такі є, спричинені впливом нітрозаміну від Chantix.


Канадські регулятори охорони здоров’я розмістили в Інтернеті повідомлення про відкликання препарату, який за межами США називається Champix, а Chantix наразі не входить до списку відкликаних продуктів FDA. FDA не відразу відповіла на запит про коментар.

«Ми співпрацювали з регулюючими органами у всьому світі», — сказав Пфайзер.

Веб-сайт новин із питань охорони здоров’я STAT раніше повідомляв про зупинення розповсюдження та відкликання.


Нітрозаміни часто зустрічаються у воді та продуктах харчування, зокрема в м’ясних продуктах, приготованих на грилі, молочних продуктах та овочах, і, як вважають, веб-сайт FDA повідомляє, що він не завдає шкоди, якщо потрапляє в організм на низькому рівні.


Хімічна речовина може збільшити ризик раку, однак, якщо люди піддаються високому рівню та протягом тривалих періодів, згідно з FDA.

  • Хтось, хто приймає ліки, що містять домішки в межах або нижче прийнятної добової кількості щодня протягом 70 років, не очікує підвищеного ризику раку, повідомляє веб-сайт FDA.

FDA досліджувала наявність нітрозамінів у деяких ліках.


Infobus [CPS] WWInfobus [CPS] WWInfobus [CPS] WW

Вам также может понравиться