Прибирання снігу та серцеві напади

Shoveling Snow and Heart Attacks

Це не просто міф. Було проведено дослідження та виявлено, що прибирання снігу справді підвищує ризик серцевого нападу.1 Чому?

Що ж, прибирання снігу можна порівняти з досягненням максимального рівня фізичних навантажень під час стрес-тесту.2

Чого для деяких, особливо для тих, хто вже має більший ризик захворювань серця, може бути достатньо, щоб спровокувати інфаркт міокарда (серцевий напад).

Що відбувається фізіологічно, коли я прибираю сніг?

Ну, кілька речей. Фізична інтенсивність прибирання снігу може збільшити пульс і артеріальний тиск. Мало того, він може зробити це швидко. Зрештою, ви пересуваєте сотні фунтів снігу. (Це не маленький подвиг.) І це часто робиться без будь-якої попередньої розминки.

Низькі температури додають ще один ризик.2 На морозі у вас підвищується артеріальний тиск, звужуються кровоносні судини, і кровотік може бути перерваний. Все це, особливо в поєднанні, може збільшити ризик утворення тромбів, інсульту та серцевих захворювань.

Чи безпечно я використовувати снігоочисник?

ні. Снігоочищувачі дуже важкі. Отже, хоча прибирання снігу може бути менш інтенсивним, ніж дія лопатою, якщо у вас є серцева хвороба (або ви маєте підвищений ризик захворювання) або якщо ви не займаєтеся регулярно, штовхання важкої повітродувки може піддати вас рівному ризику. Як і з лопатою, важливо працювати легко та поступово.

Як я можу бути в безпеці під час прибирання снігу?

Проста відповідь? Не лопатою. Особливо, якщо ви останнім часом не займалися спортом або знаєте, що у вас підвищений ризик серцевого нападу. Але якщо вам справді доведеться лопатою, ось 4 поради щодо безпеки:


  • Спочатку розігрійтеся. Це може бути просто. Подумайте про розтяжку, прогулянку по дому або легкий підйом. Просто щось, щоб поступово прискорити перекачування крові та підготувати м’язи.
  • Робіть це легко. Можливо, ви захочете виконати роботу якомога швидше, але це може спричинити велике навантаження на ваше серце. Намагайтеся переміщати багато менших вантажів, а не менше важких.
  • Робіть перерви. Згрібаючи потроху, а потім відпочиваючи, ви даєте своєму серцю шанс відновитися.
  • Залишайтеся гідратованим. Правильна гідратація допомагає вашому тілу підтримувати нормальний артеріальний тиск і кровотік.

Звичайно, якщо ви починаєте відчувати будь-який біль або дискомфорт у грудях, негайно припиніть те, що ви робите, і йдіть всередину відпочити. І якщо ви стурбовані тим, що у вас може статися серцевий напад, викликайте «швидку».

Ознаки серцевого нападу включають:

  • Біль або стиснення в грудях, шиї, спині або руках;
  • запаморочення;
  • Втома;
  • Прискорене або ненормальне серцебиття (переконайтеся, що ви встановили сповіщення про серцевий ритм);
  • Стріляючий біль вниз по лівій руці.

cardiogram.com

Вам также может понравиться