Раннє виявлення гіпертонії: розкриття прихованих симптомів «тихого вбивці»

Early Detection of Hypertension

Коли багато хто з нас думає про гіпертонію або високий кров’яний тиск, ми часто відразу переходимо до найвідоміших симптомів; такі речі, як головний біль, задишка або біль у грудях. Однак цей сумнозвісний прихований «тихий вбивця» часто залишається непоміченим. Однією з причин цього є те, що гіпертонія часто протікає безсимптомно. Інша полягає в тому, що його менш часто рекламовані симптоми, як правило, невідомі. І те, і інше може ускладнити виявлення гіпертонії.


У зв’язку з тим, що в усьому світі постраждало більше одного мільярда дорослих, а гіпертонія є основним фактором ризику виникнення серцево-судинних захворювань, тому особливо важливо знати, на що звернути увагу. А за допомогою таких інструментів, як програма «Кардіограма», гіпертонія тепер легша. виявити, ніж будь-коли.

Використання кардіограми для раннього виявлення гіпертонії

Ви можете найлегше дізнатися свій показник ризику гіпертонії за допомогою свого звіту. Використовуючи простий розумний годинник і науково підтверджений алгоритм Cardiogram, ви матимете доступ до цього показника ризику протягом одного тижня після того, як станете учасником (час, потрібний для отримання даних про пульс, необхідних для точної оцінки) . Разом із гіпертонією ви також дізнаєтеся про показники ризику діабету та апное уві сні.

Якщо ваш показник ризику гіпертонії високий

З помірним або високим показником ризику гіпертонії важливо звернутися до лікаря, щоб підтвердити діагноз. Кардіограма може значно полегшити і прискорити цей процес.

Early Detection of Hypertension

Використовуючи програму Cardiogram для позначення часу та подій, коли у вас виникають будь-які з наведених нижче симптомів, ви можете легко поділитися цією інформацією разом із даними про частоту серцевих скорочень зі своїм лікарем. Це може суттєво допомогти у визначенні можливих кореляцій із цими симптомами та виявленні гіпертонії.

Якщо ваш показник ризику гіпертонії низький

Якщо у вас стабільно низький показник ризику гіпертонії, але ви все ще відчуваєте симптоми або просто відчуваєте, що щось не так, ви також можете скористатися функцією тегів кардіограми, щоб допомогти своєму лікарю виявити першопричину цих симптомів.

Приховані симптоми гіпертонії

Тепер давайте заглибимося в деякі з менш розпізнаних симптомів гіпертонії та дослідимо, як ваш додаток Кардіограма може додатково допомогти у ранньому виявленні:

Запаморочення

При гіпертонії нерідко поряд з головним болем (сильним або легким) з’являється запаморочення. Ці симптоми часто відкидають як викликані стресом або втомою. Однак, якщо ви регулярно відчуваєте запаморочення, особливо якщо воно також супроводжується іншими симптомами гіпертонії, важливо поговорити зі своїм лікарем, щоб виявити основну причину.

Часті носові кровотечі

Хоча випадкові носові кровотечі здебільшого нешкідливі, часті та несподівані носові кровотечі можуть сигналізувати про щось серйозніше. Цілодобово перевіряючи дані про частоту серцевих скорочень і позначаючи випадки кровотечі з носа, Cardiogram може надати вашому медичному працівнику цінну інформацію, яка може допомогти в точному діагностуванні або відкиданні гіпертонії чи інших можливих захворювань.

Розмитий зір або бачення плаваючих предметів

Неконтрольована гіпертонія може призвести до пошкодження кровоносних судин в очах, що призведе до проблем із зором. Звичайно, важливо не ігнорувати ці симптоми. За допомогою додатка Кардіограма нерегулярний пульс, який може збігатися з цими симптомами, можна визначити на ранній стадії, що дозволить вам бути найкращим чином поінформованим про здоров’я свого серця.

Втома або розгубленість

Високий кров’яний тиск може зменшити приплив крові до мозку, викликаючи такі симптоми, як втома, сплутаність свідомості або проблеми з пам’яттю. Ваш додаток Cardiogram використовує дані про частоту серцевих скорочень вашого смарт-годинника, щоб виявити будь-які відхилення від норми, допомагаючи вам і вашому лікареві встановити можливий зв’язок між цими симптомами та гіпертонією.

Труднощі зі сном або апное уві сні

Це не рідкість, коли гіпертонія та розлади сну, такі як апное уві сні, йдуть рука об руку. На щастя, Кардіограма також надає ваш клінічно підтверджений показник ризику апное уві сні. Якщо у вас помірний або високий показник ризику апное уві сні, або якщо ви маєте проблеми зі сном або у вас діагностовано апное уві сні, безумовно, варто поговорити з лікарем і регулярно перевіряти артеріальний тиск.

Набряклі щиколотки, стопи та гомілки

Високий кров’яний тиск може призвести до проблем з нирками. Одним із симптомів цього є набряки нижніх кінцівок через затримку рідини. Відстеження загальної частоти серцевих скорочень і збереження рівня ризику гіпертонії за допомогою кардіограми може допомогти визначити причину цих ознак.

Почастішання сечовипускання вночі

Часте сечовипускання вночі може бути додатковим симптомом проблем з нирками, пов’язаних з гіпертонією. Відстежуючи за допомогою кардіограми загальні моделі відпочинку, активності та частоти серцевих скорочень, ви можете помітити цей менш очевидний симптом гіпертонії.

Нерегулярне серцебиття

Ймовірно, це не дивно. Нерегулярне серцебиття, також відоме як аритмія, може бути непомітною ознакою довготривалої гіпертонії. Високий кров’яний тиск може спричинити зміни в структурі та функції серця, що зрештою призведе до порушення серцевого ритму. Цей симптом не завжди може бути помітний неозброєним оком, але його точно можна помітити та відстежити за допомогою кардіограми.

Резюме

Гіпертонія часто залишається поза увагою. Таким чином, виявлення його прихованих симптомів має вирішальне значення для його лікування. Використовуючи потужність вашого розумного годинника, Cardiogram допомагає вам залишатися в курсі справ і завжди бути на крок попереду у вашому шляху до покращення здоров’я серця. Тому що кожен удар має значення.Вам также может понравиться