Speedtest Android

speedtest-for-android

Speedtest для Android є популярним інструментом, який дозволяє користувачам перевіряти швидкість свого інтернет-з’єднання на пристроях з операційною системою Android. За допомогою цієї програми ви зможете точно виміряти швидкість завантаження (download), швидкість вивантаження (upload) та затримку (ping) вашого інтернет-з’єднання. Ось деякі особливості та функції, які пропонує додаток Speedtest Android:

Точні вимірювання швидкості:

Speedtest використовує глобальну мережу серверів, розташованих у всьому світі, для проведення тестів швидкості. Це забезпечує точні та достовірні результати, що відображають реальну продуктивність вашого інтернет-з’єднання.

Простий у використанні інтерфейс:

Програма має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить його легким у використанні навіть для новачків. Всі основні функції доступні безпосередньо на головному екрані, що дає змогу швидко запустити тест швидкості.

speedtest-for-android

Результати тесту:


Після завершення тесту, Speedtest apk Android надає вам детальну інформацію про швидкість завантаження, швидкість вивантаження та затримку вашого інтернет-з’єднання. Ви зможете бачити як числові значення, і графічне представлення результатів.

Історія тестів:

Програма зберігає історію ваших тестів, дозволяючи вам відслідковувати зміни у швидкості вашого інтернет-з’єднання. Це може бути корисним для контролю якості зв’язку або при зверненні до вашого інтернет-провайдера.

Порівняння результатів:

Ви можете порівняти результати тесту з середніми значеннями по регіону або з іншими провайдерами. Це дає вам уявлення про те, як з’єднання порівнюється з іншими користувачами і може допомогти вам прийняти рішення про вибір інтернет-провайдера.

Детальна інформація про з’єднання:


Speedtest надає додаткові відомості про ваше інтернет-з’єднання, такі як IP-адреса, провайдер, тип мережі та розташування сервера. Це корисна інформація, яка допоможе вам розібратися в стані вашого з’єднання.

Тестування з’єднання в реальному часі:

Speedtest дозволяє проводити тестування швидкості інтернет-з’єднання в режимі реального часу. Ви можете спостерігати зміни у швидкості та затримці під час виконання різних завдань, таких як завантаження файлів, потокова передача відео або ігри в режимі онлайн.

Перевірка якості мережі:

Окрім перевірки швидкості інтернет-з’єднання, Speedtest також пропонує функцію перевірки якості мережі. Вона дозволяє вам визначити стабільність з’єднання, пінг та джиттер (варіація затримки) у вашій мережі. Це може бути корисно при визначенні проблем з’єднання та пошуку способів їх вирішення.

Тестування з’єднання Wi-Fi та мобільних даних:

Speedtest може вимірювати швидкість як для підключення Wi-Fi, так і для мобільних даних. Ви зможете проводити тести для різних мереж та порівнювати результати. Це допоможе вам визначити, яке з’єднання найбільше підходить для вашого конкретного використання.

Параметри тесту, що настроюються:

Програма дозволяє налаштувати ряд параметрів тесту, включаючи вибір сервера, час виконання тесту та одиниці виміру швидкості. Це дає вам більше гнучкості під час проведення тестів та адаптує їх до ваших потреб.

Інтеграція зі Speedtest.net:

Speedtest для Android інтегрується з популярним веб-сервісом Speedtest.net, що дозволяє зберігати та порівнювати результати тестів на різних пристроях. Ви зможете легко отримати доступ до своєї історії тестів та результатів з будь-якого пристрою за допомогою вашого облікового запису Speedtest.net.


Додаток Speedtest для Android є надійним та зручним інструментом для перевірки швидкості вашого інтернет-з’єднання. Воно надає точні результати, детальну статистику та додаткову інформацію про ваше з’єднання. Незалежно від того, ви хочете перевірити швидкість для ігор, потокового відео або просто дізнатися, як добре працює ваше з’єднання, Speedtest забезпечує вас усім необхідним для оцінки та аналізу якості вашого інтернет-з’єднання.

Вам также может понравиться