Апеляційний суд призупинив рішення, яке загрожувало безкоштовним профілактичним послугам

Free Preventive Health Care

Федеральний апеляційний суд США у понеділок тимчасово заблокував рішення суду нижчої інстанції, яке скасовувало вимогу Закону про доступне лікування, згідно з яким усі плани охорони здоров’я повністю покривали певні профілактичні медичні послуги.


Рішення Апеляційного суду США п’ятого округу в Новому Орлеані призупинить рішення від березня, яке загрожувало страховому покриттю для рекомендованих послуг, таких як скринінг депресії для підлітків і ліків, які запобігають передачі ВІЛ. Міністерство юстиції оскаржило це рішення, і призупинення апеляційного суду триватиме, поки триватиме апеляційний процес.

Free Preventive Health Care

Чому це важливо: профілактичні медичні послуги популярні

Постанова, прийнята раніше цієї весни, скасувала одну з найпопулярніших вимог Закону про доступні медичні заклади, усунувши фінансові перешкоди для низки профілактичних послуг. Він негайно набув чинності по всій країні та міг вплинути на приблизно 150 мільйонів американців, які зареєструвалися в приватному медичному страхуванні через плани, що фінансуються роботодавцем, або через ринки Obamacare.

  • Поки справа розглядається, законодавчо вимагатиметься повне покриття профілактичних послуг.

Передісторія: Закон про доступні ліки знову під обстрілом.

На початку цього року суддя Рід О’Коннор з Федерального окружного суду Північного округу Техасу постановив, що страховики не повинні покривати жодні послуги, рекомендовані Групою превентивних послуг США з 2010 року. Його міркування: Цільова група не призначається Конгресом, і тому вона не має конституційних повноважень вирішувати, які послуги повинна покривати медична страхова компанія.

Це рішення ґрунтувалося на попередніх: у 2018 році суддя О’Коннор постановив, що A.C.A. було неконституційним (хоча пізніше Верховний суд скасував це рішення). У вересні минулого року він постановив, що зобов’язання A.C.A. профілактична таблетка під назвою PrEP порушила релігійні свободи компанії.

Що далі: позов до Верховного суду

Поки що роботодавці все ще повинні будуть надавати безкоштовне покриття профілактичних послуг. Але П’ятий округ має консервативну спрямованість, і справа може зрештою потрапити у Верховний суд як ще один виклик закону про охорону здоров’я Obamacare.

Вам также может понравиться