Професійна чистка зубів Profyflex

Професійна чистка зубів Profyflex
Професійна чистка зубів Profyflex

Професійна чистка зубів Profyflex — це один з видів гігієнічних процедур у стоматології, який виконується за допомогою спеціального апарата Profyflex. Цей апарат дозволяє ефективно та безпечно видалити зубний нальот, що накопичується на поверхні зубів, а також на деснах та міжзубних проміжках.

Процедура професійної чистки зубів Profyflex включає в себе використання спеціальних насадок, які розводять тонкі струмені води з очищуючими перлами. Таким чином, відбувається ефективне видалення зубного нальоту, зубного каменю та забруднень, що важко видаляються звичайною щіткою та пастою. Після чищення зубів Profyflex зуби стають значно більш білішими та гладкими на дотик.

Якщо вам потрібна професійна чистка зубів Profyflex, ви можете звернутися до стоматологічної клініки МЕДГАРАНТ в Черкасах, де працюють кваліфіковані лікарі стоматологи, що здійснять процедуру на найвищому рівні.

Які показання до чистки зубів Profyflex?

Комплексна чистка зубів Profyflex є важливою процедурою для збереження естетичного вигляду та здорового білосніжного кольору зубів, а також для профілактики ускладнень, пов’язаних з утворенням зубного каменю та зубного нальоту — від запалення ясен до втрати здорових зубів. Ця процедура зазвичай є першою у комплексі стоматологічних процедур, але її також можна використовувати окремо.

Основними показаннями для професійної чистки зубів Profyflex є:

  • Накопичення зубного нальоту, що може призвести до карієсу та пародонтозу.
  • Забруднення та забарвлення зубів, що можуть виникати внаслідок куріння, вживання кави, чаю та інших продуктів.
  • Профілактика гінгівіту та пародонтиту.
  • Підготовка до імплантації зубів або протезування.
  • Регулярна профілактика для збереження здоров’я ротової порожнини та зубів.

Проте, перед проведенням процедури необхідно проконсультуватися зі своїм стоматологом для визначення показань та призначення оптимального методу чистки зубів.

Переваги Profyflex

Profyflex є безпечним методом чистки зубів, оскільки він не використовує ніяких хімічних речовин та не пошкоджує емаль та ясна.

Враховуючи те, що в порожнині рота є багато місць, які важко очистити, наконечник Profyflex стає просто незамінним. Завдяки йому та гранулам PROPHYpearls можна дбайливо видалити зубний нальот. Принцип роботи апарата полягає в обробці зубів струменем  з мелкодисперсними та неабразивними очищуючими перлами! 

Професійна чистка зубів Profyflex використовує м’яку гумову насадку, яка рухається з великою швидкістю і обертається на 360 градусів, що дозволяє ефективно видаляти твердий нальот та камінь з зубів. Profyflex також дозволяє забезпечити більш точну та глибоку обробку всіх зубів, включаючи важкодоступні місця.

Profyflex — це безболісний метод чистки зубів, оскільки він використовує повітряний потік та воду, що ефективно видаляє зубний нальот, не пошкоджуючи емаль та ясна.

Якщо на зубах є велика кількість каменю та твердого нальоту, тоді професійна чистка зубів Profyflex є більш ефективним методом. В кожному випадку, рекомендується звернутися до свого стоматолога для рекомендацій та вибору оптимального методу чистки зубів.

Вам также может понравиться