Лікування артриту

артріт

Болі у суглобах можуть бути спричинені різними причинами: травмою, інфекцією, хворобою нерва, запаленнями, пухлинами, вродженими аномаліями. Однією з найчастіших причин болю суглобів у дорослих є артрит — запалення суглобів. Прочитайте статтю про те, як можна лікувати артрит засобами сучасної китайської медицини.


артріт

Артрит — це запалення суглобів, яке супроводжується болем і дискомфортом у суглобах, що посилюється під час руху хворого суглоба. Розрізняють моноартрит – це запалення суглоба, і поліартрит, який охоплює відразу кілька суглобів. За характером течії артрити бувають гострими та хронічними. Гостра форма артриту в разі відсутності лікування поступово переходить в хронічну форму. Стосовно причини захворювання артрити поділяють на інфекційні, причиною яких є інфекція, дистрофічні, при яких причина хвороби – руйнування суглобів та кісткової тканини через ті чи інші причини. Травматичний артрит є наслідком травми або надмірного навантаження на суглоб. Артрити також можуть бути пов’язані з іншими захворюваннями: пухлинами, хворобами шлунково-кишкового тракту тощо.


Незважаючи на різні причини хвороби, симптомами артриту завжди є набряк та припухлість хворого суглоба, почервоніння шкіри, яка прилягає до суглоба та підвищення її температури, а також обмеження руху суглоба, що зазвичай супроводжується болем. Біль не проходить навіть якщо суглоб тривалий час перебуває у стані спокою. Мають місце також симптоми артриту, що залежать від його причини та характеру перебігу хвороби. Так, при хронічному артриті часто з’являється деформація уражених артритом суглобів. При інфекційному артриті нерідко спостерігається підвищення температури тіла, слабкість, озноб та біль голови. Травматичному артриту завжди передує травма чи надмірне навантаження на суглоб.


Для успішного лікування артриту необхідно забезпечити усунення болю та причини хвороби, а також відновлення ураженого артритом суглоба. Слід також звернути увагу на причину артриту та усунути її. Зазвичай для лікування артриту лікарі призначають знеболювальні та протизапальні засоби, фізіотерапевтичні процедури: лазеротерапію, масаж, УВЧ, мануальну терапію, електрофорез та деякі інші. При своєчасному початку лікування артрит піддається лікуванню досить легко, тому з появою симптомів артриту слід звернутися до лікаря, щоб не допустити ускладнень.

Вам также может понравиться