Адміністрація Байдена планує завершити щеплення від Covid-19

Covid-19 drugs and vaccines
  • Чиновники та представники галузі охорони здоров’я обговорюють, як структурувати комерційний ринок вакцин та противірусних препаратів

Адміністрація Байдена планує покласти край своїй практиці оплати щеплень і лікування від Covid-19, передавши більший контроль над ціноутворенням і охопленням галузі охорони здоров’я таким чином, щоб збільшити продажі для компаній — і витрати для споживачів — на довгі роки. .


Covid-19 drugs and vaccines

Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб планує провести сесію з планування 30 серпня, на якій візьмуть участь представники виробників ліків, аптек і державних департаментів охорони здоров’я, зацікавлених у лікуванні COVID-19.


І адміністрація Трампа, і адміністрація Байдена завжди планували зрештою перекласти рахунок за щеплення та лікування від Covid-19 з федерального уряду на окремих осіб. У зв’язку зі зниженням кількості випадків Covid-19, поновленням нових заходів і браком фінансування для боротьби з пандемією, офіційні особи зараз працюють над плануванням цього переходу.


Очікується, що переведення платежів за ліки та вакцини від Covid-19 на комерційний ринок займе місяці, сказав представник HHS. На зустрічі цього місяця офіційні особи та представники компаній обговорять відшкодування та покриття, регуляторні питання та доступ до вакцин та лікування для незастрахованих.


«Ми знали, що в якийсь момент нам потрібно буде перейти на комерційний ринок, і зараз ми наближаємось до цього часу», — сказала Доун О’Коннелл, помічник секретаря HHS з питань готовності та реагування. «Ми не хочемо робити це за дорученням».

Ця зміна створює проблеми, зокрема, як зробити щеплення та лікування доступними для приблизно 30 мільйонів людей без страхового покриття. Федеральний уряд закуповує вакцини та засоби лікування Covid-19 і надає їх безкоштовно під час пандемії.

«Є питання відшкодування, справедливого доступу до вакцин і лікування, а також розповсюдження, які потрібно вирішити», — сказала Енн Макдональд Прітчетт, старший віце-президент Pharmaceutical Research and Manufacturers of America або PhRMA, промислової торгової групи.

Ця зміна також передбачає мільярди доларів потенційного прибутку для фармацевтичних компаній, таких як Moderna Inc. і Pfizer Inc., а також її партнера BioNTech SE. Pfizer повідомила про 8,1 мільярда доларів світових продажів у другому кварталі свого препарату для лікування Covid-19 Paxlovid.


  • Згідно з оглядом звітів про прибутки, станом на лютий компанії, включаючи Pfizer і Moderna, повідомили про сукупні глобальні продажі вакцин і препаратів від Covid-19 за 2021 рік щонайменше на 79 мільярдів доларів.

Адміністрація запросила у Конгресу 30 мільярдів доларів на противірусні препарати, тестування та щеплення від майбутніх варіантів, серед інших заходів. Республіканці заявили, що не слід виділяти нові гроші, поки не буде витрачено наявне фінансування допомоги Covid-19.

  • Очікується, що переведення платежів за ліки та вакцини від Covid-19 на комерційний ринок займе місяці.

Станом на середину лютого в екстреному фонді охорони здоров’я та соціальних послуг HHS не залишилося грошей для постачальників медичних послуг. У серпні адміністрація припинила постачання моноклональних антитіл. Eli Lilly & Co. перейшла на комерційні продажі свого препарату для лікування моноклональними антитілами проти Covid-19 державам, лікарням та іншим постачальникам медичних послуг. Управління вже уклало договори на закупівлю оновлених доз вакцини на осінь.


«Переведення закупівлі вакцин на комерційний ринок означатиме, що кожен страховик і менеджер аптек будуть вести переговори з виробниками ліків, і ціни, ймовірно, будуть вищими, ніж те, що сплачує федеральний уряд», — сказав Ларрі Левітт, виконавчий віце-президент з політики охорони здоров’я Kaiser Family. фундамент. За його словами, страховики повинні будуть почати платити за вакцини, ймовірно, підвищивши внески.


«Якщо уряд не закупить дози вакцини заздалегідь, США можуть відстати від інших країн в отриманні швидкого доступу до бустерів і нових вакцин для конкретних варіантів», — сказав пан Левітт.

Інші проблеми включають графік, який кожен виробник ліків або вакцин має, коли вони хочуть вийти на комерційний ринок. Крім того, Medicare і Medicaid, федеральні програми страхування для людей похилого віку та людей з низьким рівнем доходу відповідно, не покривають противірусні препарати, оскільки вони схвалені лише за дозволом на використання в екстрених випадках.

«Ми хочемо переконатися, що кожен, хто потребує доступу, отримає доступ», — сказала пані О’Коннелл.


Стефані Армор, The Wall Street Journal

Вам также может понравиться