Pfizer і BioNTech просять FDA розширити використання бустера від Covid-19 для всіх дорослих

pfizer-3-doze

Якщо FDA задовольнить запит, додаткова вакцина компанії буде дозволена для людей від 18 років і старше, а також для деяких дорослих людей із високим ризиком, які вже мають право на участь.


Pfizer Inc. і партнер BioNTech SE попросили регулятори охорони здоров’я США розширити дозвіл на їх підсилювач Covid-19 на людей у ​​віці від 18 років, оскільки уряд досліджує можливість розширення доступу до додаткових доз.

Це відкриває двері для авторизації додаткової дози потенційно до кінця року, що може забезпечити мільйонам людей ще один рівень безпеки, оскільки зима заганяє багатьох в приміщення, де ризик передачі вище.


У вересні Управління з контролю за продуктами і ліками вилучило третю дозу вакцини Pfizer-BioNTech для дорослих, яким виповнилося 65 років або яким загрожує серйозне захворювання та смерть, у тому числі через роботу або місце проживання.

  • Уряд також дозволив додаткову вакцинацію від Moderna Inc. та Johnson & Johnson і підтримує змішування та поєднання додаткових доз.

Вакцину Pfizer-BioNTech вводять у дві дози з інтервалом у три тижні. Компанії заявили, що додаткова доза підвищить рівень антитіл, який з часом знизився після другого введення.

Вищі рівні антитіл допоможуть захистити людей від симптоматичного Covid-19, заявили в компанії

Урядові чиновники та експерти в галузі охорони здоров’я кажуть, що прискорювачі допоможуть США подолати пандемію після того, як кількість випадків захворювання та кількість госпіталізацій зменшилася після поширення варіанту Delta по всій країні протягом літа.

  • Напередодні офіційних запитів компаній, адміністрація Байдена розглядала можливість розширення використання прискорювачів від J&J і Moderna, а також Pfizer і BioNTech для всіх дорослих.

FDA збирає наукові та епідеміологічні дані, а також інформацію про безпеку щодо розширення доступу до бустерів, і має прийняти рішення найближчими тижнями.

Вам также может понравиться