Мандат Байдена на вакцинацію означає, що мільйони працівників повинні отримати щеплення до 4 січня – або мати щотижневі тести

Senator James Lankford

ВАШИНГТОН. Багато роботодавців повинні будуть забезпечити до 4 січня, що їхні працівники вакцинуються або щотижня тестуються на Covid-19 згідно з набором нових вимог щодо вакцини адміністрацією Байдена, які охоплюватимуть понад 80 мільйонів працівників.


Вимоги, оприлюднені в четвер Міністерством праці, реалізують директиву щодо вакцин, яку президент Байден оголосив у вересні. Вони застосовуються до роботодавців із 100 і більше співробітниками. Хоча адміністрація заявила, що вимоги необхідні для стримування пандемії Covid-19, вони викликали спротив багатьох республіканців.

Senator James Lankford
  • Компанії, на які поширюються правила, повинні гарантувати, що працівники, які не вакциновані проти Covid-19, принаймні раз на тиждень здають негативний тест і носять маску на робочому місці. Згідно з новою політикою роботодавці не зобов’язані надавати або оплачувати тести, з потенційними винятками, якщо колективні договори змушують їх це робити.

Роботодавцям, які не дотримуються вимог, загрожує штраф до 13 600 доларів США за порушення. Управління з охорони праці зазвичай відповідає, коли отримує скаргу, але воно також перевіряє відповідність за допомогою деяких запланованих перевірок, сказали вищі посадовці адміністрації.

  • Адміністрація заявила, що вимоги не поширюються на працівників, які не з’являються на робочому місці, де присутні інші особи, працівників, які працюють лише вдома, або працівників, які працюють виключно на вулиці.

Пан Байден сказав, що він неохоче ставив вимоги щодо вакцинації, і зробив це після того, як багатомісячна кампанія, яка заохочувала людей зробити щеплення, не змогла переконати багатьох американців.

«Хоча я б хотів, щоб вимоги не стали необхідними, занадто багато людей залишаються невакцинованими, щоб ми назавжди вийшли з цієї пандемії», — сказав пан Байден у четвер, додавши, що вимоги щодо вакцинації — «нічого нового».

«Ми живемо з ними протягом усього життя через усілякі хвороби», — сказав Байден

  • За даними Центру контролю та профілактики захворювань, пандемія Covid-19 привела до понад 46 мільйонів випадків захворювання в США.

Тимчасовий стандарт OSHA щодо надзвичайних ситуацій може залишатися в силі протягом шести місяців, перш ніж його потрібно буде кодифікувати як постійний стандарт, який вимагає формування правил.


Брайан Філкоу, генеральний директор транспортної та логістичної фірми Jetco Delivery в Х’юстоні, сказав, що підтримує зусилля щодо вакцинації більшої кількості американців, але очікує, що дотримання умов може бути складним для деяких роботодавців. Його компанія має під рукою запас швидких тестів, оскільки інші варіанти тестування можуть бути неможливими для деяких працівників.

«Як і будь-який нормативний акт, ми будемо його виконувати, але цей, на мою думку, є особливо клопітким для роботодавців з меншого кінця спектру», – сказав він.


Ті Джей Кеннеді, генеральний директор Qumu Corp., постачальника відеотехнологій у Міннеаполісі, у якому працюють близько 125 людей, сказав, що його компанія прийняла політику «роботи звідусіль» під час пандемії. Люди, які їдуть на роботу або зустрічаються з колегами чи клієнтами, повинні пройти вакцинацію або пройти тест на Covid-19.

«Наявність рекомендацій федерального уряду щодо основних ініціатив у сфері охорони здоров’я, незалежно від того, якими вони можуть бути, допомагає роботодавцям забезпечити безперервність на робочому місці», – сказав пан Кеннеді.

Опозиція республіканців проти цієї політики посилилася з вересня, коли OSHA заявила, що видасть екстрений тимчасовий стандарт, що реалізує нові вимоги.


Генеральний прокурор штату Арізона Марк Брновіч у вересні подав позов проти вимог пана Байдена щодо Covid-19 для бізнесу та набору правил для федеральних підрядників. Багато інших штатів також намагалися оскаржити мандат адміністрації для федеральних підрядників.

Вам также может понравиться