Catalent купує Maker Bettera Holdings за 1 мільярд доларів

Catalent to Buy Supplement Maker Bettera

Угода додасть до портфеля контрактних ліків контрактні вітаміни та добавки з високим рівнем зростання

Catalent to Buy Supplement Maker Bettera

Виробник контрактних ліків Catalent Inc. заявив у понеділок, що погодився купити підприємство Bettera Holdings LLC за 1 мільярд доларів, що є останньою угодою за участю компаній з харчовими добавками.


Ця готівкова угода розширює виробничі можливості компанії Catalent щодо вітамінів, мінералів та добавок, роблячи їх у формі гумки. Очікується, що угода буде закрита до кінця четвертого кварталу.
Вперше про угоду повідомило The Wall Street Journal у неділю.

  • Компанія Bettera, що базується в Плано, штат Техас, та підтримується компанією Highlander Partners LP, що займається приватним капіталом, виробляє гумові, м’які жувальні та пастильні форми вітамінів та добавок. У Bettera працює близько 500 співробітників.

Продажі Bettera минулого року склали близько 150 мільйонів доларів, за словами людей, знайомих з цим питанням, і, за прогнозами, вони зростуть щонайменше на 20%


Смачні вітаміни та добавки, спочатку створені для дітей, стають все більш популярними серед дорослих, особливо серед молодих людей. За прогнозами, до 2026 року світовий ринок клейких вітамінів досягне 9,3 млрд. Доларів проти 5,7 млрд. Доларів у 2018 році, згідно з звітом Альянсу з дослідження ринку, опублікованим минулого року. Зазвичай вони мають аромат фруктів і приваблюють людей, які вважають за краще не ковтати велику кількість таблеток.


Виконавчий директор Catalent Джон Чимінські сказав, що виробництво гумок привабливе, тому що форми становили половину загального зростання виробництва вітамінів, мінералів та добавок за останні роки.

«Те, що нами керує, — це чисто посилання на клієнтів», — сказав пан Чимінський в інтерв’ю. «Смачний формат — це просто простий, зручний та ароматний спосіб отримати ваші добавки».

  • Угода Catalent – це остання угода, пов’язана з промисловістю вітамінів та добавок. У квітні Nestlé SA погодилася придбати основні марки виробників вітамінів Bountiful Co. за 5,75 млрд доларів. Unilever PLC також заявив у квітні, що буде купувати харчову добавку марки Onnit.

Catalent із Сомерсета, штат Нью-Джерсі, допоміг у виробництві вакцин та засобів для лікування кількох компаній. Акції компанії збільшилися більш ніж удвічі з тих пір, як органи охорони здоров’я оголосили про пандемію в березні 2020 року. У п’ятницю акції закрилися на рівні майже 130 доларів.


У минулому році продажі компанії Catalent, яка займається розробкою та виробництвом ліків для фармацевтичних компаній, склали близько 3,1 млрд доларів.


До пандемії пан Чимінський намагався розширити можливості компанії шляхом придбання компаній або заводів на ринках з високим потенціалом зростання, таких як генна терапія, де вона раніше не була присутня. Серед угод за останні роки було придбання компанії «Paragon Bioservices Inc.» у 2019 році на суму 1,2 мільярда доларів.


Джаред С. Хопкінс

Вам также может понравиться