Pfizer Та BioNTech розширюють виробництво вакцин в Латинській Америці

Eurofarma

Угода дозволить бразильській Eurofarma виробляти щонайменше 100 мільйонів доз щорічно для розповсюдження в регіоні.


Pfizer Inc. та BioNTech SE заявили, що співпрацюють з бразильською фармацевтичною компанією, щоб допомогти у виробництві вакцини проти Covid -19 у Латинській Америці, що може задовольнити зростаючий попит на вакцину в регіоні.

Eurofarma

Eurofarma буде виробляти щонайменше 100 мільйонів доз щорічно для розповсюдження в регіоні, повідомили у четвер Pfizer та BioNTech.


За словами компаній, ці дози будуть на додачу до тих, що потрапляють до Латинської Америки за допомогою каналів розповсюдження, таких як Covax, глобальна ініціатива, спрямована на доставку вакцин до країн з низьким рівнем доходу.

Фінансові умови угоди не розкриваються

Pfizer та BioNTech заявили, що виробництво почнеться наступного року, після того, як компанії завершать тривалий процес, відомий як передача технологій, в ході якого вони надають Eurofarma надсекретну інформацію про вакцину, ноу-хау виробництва та інші ключові деталі.

Угода «Єврофарма» є першою в Латинській Америці, отриманою від компаній Pfizer та BioNTech, які разом з іншими виробниками вакцин зазнали тиску щодо збільшення пропозиції для бідніших країн. Південно -Африканська Республіка та інші країни з обмеженими запасами запропонували тимчасово скасувати патентну охорону, щоб вони могли зробити вакцини. Виробники вакцин виступили проти цього заходу, заявивши, що передача технологій — це тривалий і складний процес, а можливості обмежені.

«Ми продовжимо досліджувати та використовувати такі можливості, щоб допомогти забезпечити доступність вакцин усім, хто цього потребує», — сказав виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла.

Латинська Америка поступово долає проблеми з постачанням вакцин, і вакцинація різко зросла.

Занепокоєння щодо поставок можуть бути поновлені, якщо б більше країн підготувалися до застосування прискорювальних щеплень для підтримки захисту від вірусу. Минулого тижня США рекомендували додаткові щеплення для дорослих, починаючи з наступного місяця, людям, вакцинованим від вакцини -месенджера з РНК, такої як Pfizer.


  • За даними Університету Джона Гопкінса, на Латинську Америку, де проживає близько 8% населення планети, припадає приблизно третина світових смертей від пандемії.

Вакцина Pfizer-BioNTech включає нову технологію на основі генів, яка називається мРНК. Влада охорони здоров’я зіткнулася з обмеженими запасами, оскільки компанії збільшують виробництво. За словами експертів з виробництва та компаній, деякі кроки важко швидко розширити, частково через те, що вони раніше не виконувалися.


Eurofarma, що базується в Сан-Паулу, буде отримувати лікарські засоби з США, а потім виконувати стандартний етап виробництва, відомий як заповнення, в якому флакони заповнюються вакцинами, закупорюються та готуються до відвантаження.

«У такий важкий час, як цей, можливість поділитися цією новиною наповнює нас гордістю і надією», — сказав президент Eurofarma Мауріціо Біллі.

Pfizer та BioNTech кажуть, що вони поставили понад 1,3 мільярда доз у понад 120 країн та територій по всьому світу. Компанії заявляють, що можуть випустити близько трьох мільярдів доз цього року та чотири мільярди наступного року.

  • Інші виробники вакцин, включаючи Moderna Inc. та AstraZeneca PLC, також звернулися до зовнішніх виробників для збільшення виробництва.

Pfizer та BioNTech встановили партнерські відносини між виробництвом та конкуруючими виробниками ліків, такими як Novartis AG, а також іншими компаніями, такими як Thermo Fisher Scientific Inc.


Джаред С. Хопкінс

Infobus [CPS] WW Infobus [CPS] WW

Вам также может понравиться