Пацієнти Covid-19 перевантажують лікарні через поширення дельти

медичний центр

Люди вже шукали рутинної допомоги та лікування, відкладеного раніше під час пандемії

медичний центр

Остання хвиля госпіталізацій у зв’язку з COVID-19 обрушується на пацієнтів, які звертаються за лікуванням інших хвороб, перевантажуючи деякі заклади та виснажуючи своїх лікарів та медсестер.

Операції та лікування раку, серцевих захворювань та інших поширених захворювань відновились цього року, заповнивши ліжка у багатьох лікарнях. У той же час, інші респіраторні віруси, такі як RSV, знову з’явилися разом із публічними зібраннями, що посилило навантаження на лікарню.

Зараз деякі лікарні лікують більше хворих на COVID-19, ніж будь-коли раніше, оскільки розповсюджується дуже заразний варіант Дельти, особливо там, де рівень вакцинації нижчий. Ця нова глава тривалої пандемії виснажила персонал лікарні.


«Фізичні, психічні та емоційні наслідки цієї пандемії беруть своє»,-сказала Лінетт Джонсон, головна медсестра з AdventHealth Central Florida, яка минулого тижня заявила, що припинить несуттєву операцію, щоб звільнити персонал та місце для пацієнтів з Covid-19.


Відродження ризикує розтягнути лікарні та медичних працівників настільки тонко, що наслідки для пацієнтів можуть постраждати, заявили у медичних органах та органах з питань планування катастроф. Пацієнти можуть залишити лікарні без достатньої кількості лікарів, медсестер, приміщення чи обладнання для догляду за пацієнтами, як зазвичай.


У Флориді, епіцентрі поточного сплеску, за останні п’ять тижнів госпіталізації пацієнтів з Covid-19 зросли, свідчать дані групи відстеження CovidActNow. Підйом є більш різким, ніж минулої зими, коли знадобилося майже три місяці, щоб у Флориді пік меншого масштабу досяг свого піку. AdventHealth Central Florida лікував у п’ятницю 1060 пацієнтів з Covid-19, що перевищило попередній пік-900 у січні.

  • За національними даними, середньодобова кількість госпіталізацій з приводу Covid-19 досягла максимум 137 470 у січні, що набагато вище поточного рівню близько 44 600. За даними Університету Джона Гопкінса, середній показник семиденного числа нових випадків COVID-19 по США досяг 85 459 осіб.

Щоденні смертності почали зростати, але значно менше. Дослідження показують, що вакцини залишаються високоефективними у запобіганні госпіталізації та смерті, і щоденні показники вакцинації в США зросли після того, як вони були зупинені протягом декількох тижнів.


Деякі лікарні стверджують, що навантаження на їх операції посилюється тим, що невакциновані співробітники залишаються на роботі після зараження вірусом.

Деякі лікарні вимагають вакцинації від персоналу, інші — ні

«Ми намагаємось переконатися, що у нас є достатньо персоналу, щоб наші лікарні були відкриті», — сказала доктор Сара Нафзігер, віце -президент Університету Алабами Бірмінгемська клінічна служба. Вона сказала, що у зв’язку з пандемією у лікарні працюють 62 працівники, у тому числі 55 з позитивним тестом на Covid-19.

Федеральні та наукові дослідники минулого місяця повідомили, що хоча показники виживання у пацієнтів із Covid-19 покращилися під час загальної пандемії, пацієнти з коронавірусом мали більший ризик померти у лікарнях з вищими кількістю пацієнтів.


«Виграші були начебто затьмарені в лікарнях, які були надмірно перенапружені», — сказав Самір Кадрі, керівник клінічної епідеміології з питань критичної допомоги клінічної лікарні Національного інституту охорони здоров’я та провідний автор дослідження, опублікованого в липні журналом Annals of Internal Ліки.

Вам также может понравиться