Страх щодо Дельти спонукають американців робити щеплення від Covid-19

vaccination

Занепокоєння щодо варіанту Дельта, впевненість у безпеці вакцин та тиск друзів та родини допомагають людям подолати їх вагання.


Зростаюча кількість людей вакцинується в районах, які сильно постраждали від варіанту Delta, що дає проблиск надії, але все ще набагато менше того, що необхідно для боротьби з Covid-19, кажуть представники охорони здоров’я.


Зростання вакцинації викликає декілька факторів, серед яких — занепокоєння щодо заразності та тяжкості варіанту Дельти, зростаюча впевненість у безпеці вакцин та вплив родини та друзів, кажуть представники охорони здоров’я та мешканці. Більше роботодавців впроваджують мандати щодо вакцин, включаючи вимогу Walmart Inc. щодо корпоративного персоналу, оголошену в п’ятницю.

vaccination

Деякі штати з високою кількістю випадків і госпіталізаціями зареєстрували зростання своїх низьких показників вакцинації. В Алабамі, де 35% людей повністю вакциновані, середнє за сім днів щоденних щеплень досягло 10 732 – 28 липня, що більш ніж удвічі більше, ніж 7 липня, згідно з даними, зібраними Університетом Джона Хопкінса. В Арканзасі, де 37% повністю вакциновані, середній показник за сім днів більш ніж подвоївся до 8676 за цей період, а в Міссурі, де 41% повністю вакциновані, він збільшився більш ніж удвічі-до 13103.

  • В цілому в США 50% населення повністю вакциновані. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань, середньодобова доза за день за 27 днів піднялася приблизно до 535 000, порівняно з нещодавнім мінімумом у близько 431 000 – 8 липня.

«У міру поширення випадків захворювання привертає увагу людей, що я думаю, що це ще не все», — сказав д -р Джон Уейтс, виконавчий директор Cahaba Medical Care, громадського центру охорони здоров’я з центрами Алабами. «Це змушує людей ще раз подивитися» на щеплення.

Оскільки багато областей з низьким рівнем вакцинації політично перекошують консервативність, нещодавні прохання республіканських обранців щодо вакцинації могли зіграти свою роль.

Минулого тижня губернатор штату Алабама Кей Айві благав мешканців «зробити це» і оплакував «невакцинованих людей, які нас підводять». Провідник меншості в Сенаті Мітч МакКоннелл з Кентуккі заявив минулого тижня: «Ці уколи повинні потрапити в руки кожному якомога швидше».


Медісон Досс, 20-річна студентка коледжу в Університеті Алабами, стримувалась на те, щоб зробити щеплення, тому що побоювалася, що вакцини були доставлені у виробництво без достатнього дослідження їх ефектів. Вона заразилася Covid-19 під час Дня подяки і провела два тижні у своїй кімнаті, відчуваючи себе виснаженою.


Після двох місяців роботи в таборі в горах цього літа, відключених від Інтернету, вона повернулася в середині липня до звістки про поширення варіанту Delta. Це, поряд з більшою впевненістю у безпеці вакцин, змусило її зробити щеплення минулого тижня. Незважаючи на негативну реакцію, включаючи озноб та млявість, вона сказала, що рада, що це отримала.

«Я зробила правильно», — сказала пані Досс. «Це буде ще один рівень захисту».

У лікарні Хантсвіль кількість пацієнтів з Covid-19 у трьох її закладах на півночі Алабами збільшилася за останній місяць утричі-до 60. Широке увагу до варіанту Delta нещодавно спричинило тимчасовий стрибок кількості введених доз вакцини приблизно з 50 до 70 — сказав президент Трейсі Дуті.

«Більшість людей, які цього не отримали, 85%, вп’ялися в п’яти і не збираються змінювати свою думку», — сказав пан Дуті. «Ми все ще намагаємося отримати ці 15%».

Вам также может понравиться