Порушення харчового режиму серед підлітків у пандемії

Порушення харчового режиму серед підлітків у пандемії

Лікарі повідомляють про різке збільшення як госпіталізації, так і амбулаторних відвідувань, причому діти приїжджають хворі, ніж будь-коли


  • До пандемії 15-річна дочка Басми О’Ніл була худорлявою, але здоровою, з міцним апетитом.

Але після пандемії коронавірусу та закриття шкіл у Грехем, штат Вашингтон, її дочка проводила більшу частину часу сама у своїй кімнаті. Вона весь час була в піжамі, і їла в інший час, ніж її родина.

Порушення харчового режиму серед підлітків у пандемії

У січні у неї діагностували нервову анорексію; до лютого її вага становила 86 фунтів, ніж приблизно 118 фунтів.

«Я на 100% вважаю, що соціальна ізоляція від пандемії спричинила розлад харчової поведінки», — сказала пані О’Ніл.


Експерти по всій країні, які займаються лікуванням розладів харчування у підлітків та молодих людей, заявляють, що спостерігають безпрецедентний попит на лікування, що виник під час пандемії. Стаціонарні відділення мають подвоєну або потроєну потужність, списки очікування на програми для проживання та амбулаторні послуги тривають місяці, а пацієнти, які надходять, хворіють як ніколи.


Експерти стверджують, що за останній рік найбільше зросла нервова анорексія — розлад харчової поведінки, коли люди позбавляють себе їжі. Інші розлади, що спостерігаються, включають нервову булімію, коли люди трясуться за їжею, а потім намагаються позбутися від неї за допомогою проносних засобів або блювоти, а також розлад харчового сп’яніння, коли люди за короткий період споживають надмірну кількість їжі.


Трейсі Річмонд, директор програми розладу харчової поведінки в Бостонській дитячій лікарні, нещодавно закінчила дослідження, прийняте до публікації в Journal of Adolescent Health, що свідчить про кількість госпіталізацій хворих із розладами харчової поведінки в Boston Children’s більше ніж втричі за пандемію, при цьому стаціонарні цифри піднімаючись з трьох або чотирьох до більш ніж 10 і аж до 16 одночасно. Попит на амбулаторне лікування також різко зріс — із середнього числа шести розглядів випадків на тиждень до 23.

«Пацієнти, які заходять, просто дуже хворі», — сказав доктор Річмонд. Деякі втратили до 50% маси тіла.

«Ми дивимось на це як на другу пандемію — потреби в психічному здоров’ї у підлітків, — сказала вона, — і розлади харчової поведінки є частиною цього».

Вам также может понравиться