Позитивні тести Covid-19 падають до найнижчого зафіксованого показника

covid test

Близько 2% тестів на коронавірус у США повертаються позитивними, набагато нижче відсотка, поки вирувала пандемія


covid test

Частка лабораторних досліджень Covid-19, які повертаються позитивними, знаходиться на найнижчому зафіксованому рівні з моменту початку пандемії в США, що є ознакою прогресу, коли країна рухається вперед із відновленням.

За даними американських Центрів контролю та профілактики захворювань, лабораторії обробляли понад 677 000 лабораторних тестів Covid-19 в день протягом тижня, що закінчився 3 червня, у порівнянні з піком понад два мільйони восени та взимку.

  • Близько 2% тестів Covid-19 повертаються позитивними, порівняно з більш ніж 13% під час зимового сплеску, за даними Університету Джона Хопкінса, який збирає тести Covid-19 та дані про випадки в США.

«Це справжнє відображення зменшення загальної циркуляції [Covid-19] в США» — Енн Рімуан, епідеміолог з інфекційних хвороб


Відсоток тестів, які повернулися позитивними, відомий як коефіцієнт позитивності тесту, залежить як від рівня захворювання, так і від кількості проведених тестів. Національний рівень позитиву був найвищим на початку пандемії, коли обмежена кількість доступних тестів була зосереджена на людях із симптомами.

  • Частка тестів, що повертаються позитивними, постійно падає з квітня цього року і зараз знаходиться на найнижчому рівні з березня 2020 року, найдальше за даними Джонса Гопкінса.

Низький коефіцієнт позитивності є сигналом того, що зниження кількості інфекцій справді пов’язане з меншою кількістю захворювань у країні, а не через те, що США менше тестують на вірус, на думку епідеміологів. Це ще одне свідчення того, як США завойовують позиції проти пандемії Covid-19, поряд із зменшенням кількості випадків, госпіталізацій та смертей.

«Це справжнє відображення зменшення загального тиражу в США», — сказала Енн Рімуан, епідеміолог з інфекційних хвороб Філдингової школи охорони здоров’я UCLA. «Але у нас все ще є місця, де ми спостерігаємо передачу вірусу, і нам слід бути обережними».

10 червня, за даними CDC, середньоденна кількість щоденних нових випадків захворювання на Covid-19 у США становила трохи більше 13 800, а середня смертність становила 352 на день.

YVES ROCHER UA

Вам также может понравиться