Квитки на поїзд перестали бути головним болем

Квитки на поїзд перестали бути головним болем

Технології йдуть вперед, і для того щоб купити квитки на поїзд, досить мати смартфон з доступом в Інтернет. Розумні додатки дають можливість не тільки оформити проїзні квитки онлайн, а ще й пропонують знижки, і поїздка стане фінансово вигіднішою.


„Правильний” додаток не вимагає зайвих даних

Квитки на поїзд перестали бути головним болем

Більшість сервісів націлені на заробіток будь-якими засобами, серед яких персональні дані користувача. Особливо цінується номер телефону в прив’язці до адреси електронної пошти. Вибираючи оператора послуги, зверніть увагу на наступні моменти:

  • Квиток прив’язаний до ПІБ (паспорту) володаря проїзного документа;
  • Без оплати (фіскальна операція) отримати квиток неможливо;
  • Сервіси безпечної оплати банківськими картами або перекладами захищені, на відміну від баз даних додатків;
  • Додаток – агрегатор послуги, якому ні до чого надавати персональні дані.

Проте, можливості «продавати клієнтів» рекламному бізнесу привабливі, звідси і ненав’язливі прохання – введіть логін, номер телефону, адресу електронної пошти. Ми надішлемо СМС, ідентифікуємо телефон, а на пошту прийде посилання, щоб підтвердити реєстрацію.

Якщо погодилися на такі умови, забудьте про спокій. Посередині ночі розбудять пропозицією вигідно купити пилосос, або те, що ви ввечері шукали в Гуглі.


Приємно, що гарні застосунки є, в яких ви вибираєте напрямок, рівень комфорту і отримуєте квиток, а не обтяження у вигляді щосекундної нав’язливої ​​реклами. Тим більше що функціонал таких сервісів «заточений» під пасажира, а не транспортну компанію або рекламу.

Переваги замовлення квитків на поїзд онлайн

Погодьтеся, можливість зручно розташувавшись в кріслі, вибирати, як ви підете в поїздку і необхідність під тиском черги до каси терміново прийняти рішення – різні речі. Розумні програми дозволяють зробити це навіть по дорозі на вокзал, причому опції такі, що й не снилися в касах вокзалів. Простий перелік, можливостей зваженого вибору справляє враження.


Звичайно, якщо поїздка потрібна терміново, вибирати доведеться найближчий потяг, але якщо є можливість, ви звичайно, виберете зручний час відправлення (прибуття). Іноді важливіше, у скільки поїдете, частіше – коли прибудете на місце.


Що дасть додаток на прикладі досить жвавого напрямку Київ – Дніпро:

  • Вибрати час у дорозі, це, наприклад, дозволить виспатися;
  • Підібрати відповідний для бюджету поїздки рівень комфорту;
  • Переглянути вільні місця в вагонах, щоб вибрати зручний варіант;
  • Забронювати кілька місць, щоб вибрати найбільш підходящі для покупки квитків.

Погодьтеся, шансів у настільки прискіпливого пасажира на касі вокзалу виїхати на вибраному потязі не так багато. Більш вірогідною є його поїздка на швидкій до найближчої лікарні.


Так навіщо витрачати час і нерви на черги, якщо все можна зробити з дому? Або навіть з таксі, якщо знадобилося терміново потрапити в Дніпро, благо поїзда туди з Києва ходять часто.

Вам также может понравиться