Генеральний директор J&J вважає, що вакцина Covid-19 буде важливим інструментом стримування пандемії

alex gorsky j&j

Алекс Горскі (Alex Gorsky) каже, що одноразова вакцина має значні переваги у всьому світі, незважаючи на нижчий рівень її споживання в США


Виконавчий директор Johnson & Johnson заявив, що вакцина компанії Covid-19 все ще може зіграти певну роль у стримуванні глобальної пандемії коронавірусу, незважаючи на її невдачі із проблемами виробництва та проблемами безпеки.

alex gorsky j&j

Генеральний директор J&J Алекс Горскі заявив, що вакцина компанії може бути особливо корисною за межами США в країнах, що розвиваються. Він вводиться в одній дозі та має більш зручні вимоги до зберігання, ніж деякі інші вакцини.

«Ми все ще віримо, що це буде дуже важливим інструментом загальної арсенатури, який допоможе загалом стримати Covid і матиме велике значення для світу», — сказав пан Горскі у середу під час WSJ Tech Health Event.

У США вакцина J&J відіграла меншу роль після її лютневого дозволу, ніж дві інші дозволені вакцини — одна від Pfizer Inc. та її партнера BioNTech SE, а інша — від Moderna Inc.

Поставки J & J були обмежені виробничими проблемами на заводі-виробнику підрядника, і розповсюдження вакцини J&J було тимчасово призупинено в квітні, поки органи охорони здоров’я досліджували ризик рідкісного порушення згортання крові у реципієнтів вакцини. Мільйони доз ризикують закінчити невикористані цього місяця, частково через скасовані зустрічі під час паузи.


За межами США J&J підписав контракти на постачання, щоб зробити свою вакцину доступною для країн, що розвиваються, зокрема Африканського союзу та міжнародної ініціативи Covax, спрямованої на вакцинованих людей у ​​країнах з низьким та середнім рівнем доходу. У березні J&J заявила, що надасть Африканському Союзу до 220 мільйонів доз, що може збільшити загальну кількість до 400 мільйонів до 2022 року. J&J також має принципову угоду з Гаві, Альянсом з вакцин, про надання до 500 мільйони доз на міжнародному рівні, в тому числі за допомогою ініціативи Covax.


Пан Горскі сказав, що компанія J&J створила мережу виробничих партнерів у кількох країнах, щоб допомогти забезпечити дози, які вона взяла на себе за цими контрактами.

Вам также может понравиться