Діти та Covid-19: Останні новини про маски, соціальні дистанції, літні табори

Kids and Covid-19

Що CDC, органи охорони здоров’я та лікарі рекомендують для масок для обличчя та фізичного дистанціювання зараз, коли США знову відкриваються


Трохи більше половини дорослих в США були повністю вакциновані проти Covid-19, але для дітей шлях вакцинації має пройти довгий шлях. На кінець травня 4,8 мільйона американців у віці до 18 років отримали принаймні один прийом вакцини Pfizer — BioNTech, дозволеної для всіх віком від 12 років, тоді як набагато менше — близько 1,7 мільйона — пройшли повний курс. Вакцина для дітей віком до 12 років очікується лише в кінці року або на початку 2022 року. З відкриттям економіки США, коли ми переходимо до літа, ось що вам потрібно знати про маскування та соціальне дистанціювання для дітей, засноване на вказівках уряду і думки лікарів.

Kids and Covid-19

Чи повинні діти все ще носити маску для обличчя та дотримуватись соціальної відстані, якщо вони щеплені?

Американські Центри з контролю та профілактики захворювань оновили свої вказівки щодо повністю вакцинованих людей 13 травня, сказавши, що людям, які зробили всі щеплення, не потрібно більше носити маски та бути фізично віддаленими в більшості налаштувань.

  • Сюди входять усі, хто віком від 12 років, і повністю вакциновані. Але ці вказівки не застосовуються до шкіл, де CDC рекомендує «загальне маскування» як студентами, так і персоналом, а діти початкової школи повинні, коли це можливо, дотримуватися фізичної відстані не менше 3 футів.

Чи повинні діти, які не щеплені, носити маски для обличчя та дотримуватись соціальної відстані?

Більшість дітей ще не повністю щеплені, і молодші діти, швидше за все, не почнуть робити щеплення принаймні до кінця року, тому до них все ще застосовуються рекомендації щодо охорони здоров’я для нещеплених людей.

  • Це означає, що державні вчені рекомендують усім дітям віком до 12 років носити маски, перебуваючи поруч із людьми, крім їх найближчої родини, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, а також на фізичній відстані від незнайомців.

Американська академія педіатрії також рекомендує, щоб будь-яка дитина, яка не була щеплена повністю, продовжувала носити маску в будь-якій ситуації, в приміщенні чи на відкритому повітрі, де вони можуть знаходитись біля нещеплених людей.


Однак деякі лікарі вважають, що ці вказівки є занадто консервативними, особливо для ситуацій на відкритому повітрі, коли вчені виявили, що передача є менш імовірною. Моніка Ганді, лікар-інфекціоніст з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско, яка підтримує менш обмежувальну політику, заявила, що дослідження показують, що у дітей буде дуже низький ризик зараження Covid-19 від немаскованих, щеплених людей у ​​більшості установ, хоча особливо на відкритому повітрі.


«Це не тільки занадто консервативно, але це створює недовіру у службовців охорони здоров’я, коли не враховуються цілком очевидні наукові принципи, такі як низький рівень передачі на вулиці», — сказав д-р Ганді.

Чи не щеплені діти все ще повинні носити маски, граючись на вулиці?

Керівництво CDC для тих, хто не щеплений, радить, що діти повинні маскуватися на відкритому повітрі, коли поруч з іншими людьми, які не є в їх найближчій родині.

  • Але зараз багато фахівців-інфекціоністів вважають, що майже будь-яка діяльність на свіжому повітрі, від пікніків до відвідування парку чи дитячого майданчика чи спортивних заходів на відкритому повітрі, є безпечною навіть для невакцинованих людей без маски та соціальної дистанції.

«На даний момент пандемії ми можемо по-справжньому розслабитися під відкритою маскою», — сказала Меган Ренні, лікар невідкладної допомоги та помічник декана Університету Брауна. «Навіть для невакцинованих дітей, якщо ви перебуваєте на відкритому повітрі, ви в надзвичайно безпечній ситуації».

Інші більш обережні. Лоуренс Клейнман, педіатр з медичної школи Роберта Вуда Джонсона з університету Рутгерса, сказав, що все ще просить свою маленьку дочку носити маску, навіть коли грає на вулиці з іншими дітьми, оскільки передача все ще можлива, якщо хтось занадто наблизиться до зараженої людини на вулиці.

«Це обережне виховання, і я обережний батько», — сказав доктор Клейнман.

Американська академія педіатрії також застосовує обережний підхід, рекомендуючи нещепленим дітям носити маски для занять спортом на відкритому повітрі, що передбачає тісний контакт, а також для більшості видів спорту в приміщенні.

А як щодо масок для обличчя та соціального дистанціювання в літніх таборах?

Під тиском законодавців та експертів з питань охорони здоров’я CDC у п’ятницю послабив керівництво літнього табору, заявивши, що відпочиваючим та персоналу, які щеплені, не потрібно носити маски або мати фізичну дистанцію.

  • Кемпери молодшого віку, які не були щеплені, не повинні носити маски, як правило, на відкритому повітрі, але їх слід заохочувати носити маски в приміщенні та в людному приміщенні на відкритому повітрі, особливо в районах з підвищеною швидкістю передачі, згідно з керівництвом.

CDC також порадив, що діти у денних таборах, які не щеплені, повинні знаходитися на відстані 6 футів один від одного, якщо вони не є частиною невеликої групи або підлоги, і в цьому випадку вони повинні знаходитися на відстані 3 футів. У нічних таборах невакцинованим дітям у невеликих групах не потрібно носити маски або на фізичній відстані.


За матеріалами wsj.com

Teztour UA

Вам также может понравиться