Дані про вакцини Covid-19 щодо дітей віком до 12 років очікуються пізньої осені

children covid

Етапи вакцинації молодших дітей, ймовірно, відбуватимуться поетапно, прогресуючи молодшими та молодшими

До кінця осені цього року, ймовірно, буде достатньо доказів, щоб потенційно розширити використання вакцин Covid-19 для багатьох дітей віком до 12 років, заявили представники охорони здоров’я адміністрації Байдена у вівторок перед комісією Сенату США.

children covid

«Ми розраховуємо мати дані про безпеку та ефективність вакцин для дітей до 12 років», — сказав Девід Кесслер, головний науковий співробітник адміністрації Covid-19, Сенатському комітету з питань охорони здоров’я, освіти, праці та пенсій.

Медичний радник адміністрації Ентоні Фаучі заявив комісії, що такі кроки для вакцинації молодших дітей, ймовірно, відбуватимуться поетапно, прогресуючи все молодшими та молодшими, оскільки накопичуються дані дослідження.


Свідчення відбулися на наступний день після того, як Адміністрація з харчових продуктів і медикаментів висвітлила використання вакцини Covid-19 від Pfizer та BioNTech у молоді від 12 до 15 років. Ця вакцина була дозволена наприкінці минулого року FDA для широкого застосування у людей віком від 16 років.


Це також призвело до рішення адміністрації Байдена минулого тижня підтримати тимчасову відмову від положень інтелектуальної власності, щоб дозволити країнам, що розвиваються, виробляти вакцини Covid-19, створені фармацевтичними компаніями, посилаючись на необхідність зупинити поширення вірусу в усьому світі.

  • Сенатор Річард Берр (Р., штат Північна Кароліна), рейтинг республіканців комітету, розкритикував це рішення, закликаючи США «дозволити приватному сектору продовжувати» свої вражаючі показники щодо вакцин на сьогодні.

Доктор Кесслер визнав, що «лише відмова не призведе до масштабів і швидкості» виробництва вакцин, необхідних для припинення глобальної пандемії.


Для боротьби з Covid-19 у всьому світі адміністрація Байдена щойно перенаправила замовлення США на виробництво вакцин PLC AstraZeneca до Індії, що дозволить цій країні зробити понад 20 мільйонів доз вакцини, сказав д-р Кесслер. За його словами, США також постачають матеріали для допомоги в постачанні медичного кисню для пацієнтів в Індії, оскільки там пандемія в основному виходить з-під контролю.


Слухання в Сенаті охопили цілу низку тем Covid-19. Рошель Валенскі, директор федеральних центрів з контролю та профілактики захворювань, засвідчила, що, незважаючи на широкомасштабну кампанію вакцинації в США, продовження носіння масок, соціальне дистанціювання та інші основні заходи охорони здоров’я все ще необхідні, щоб уникнути варіантів Covid-19, які можуть поширитися набагато швидше, ніж оригінальний вірус.


Незважаючи на те, що американська кампанія вакцинації досягла значного успіху, вона сказала: «наявні дані свідчать про те, що антитіла, вироблені вакцинацією в даний час дозволеними вакцинами, здатні нейтралізувати варіант [Великобританії] B.1.1.7, але зменшили нейтралізацію» проти тих, які вперше виявлені в Південній Африці та Бразилії.

Вам также может понравиться