Пауза вакцини J&J поглибила нерішучість, яка загрожує вакцинації

free-vaccine

Десятиденна зупинка в квітні поглибила стурбованість багатьох, хто не бажав робити щеплення, згідно з даними сайтів про щеплення та недавнього опитування


free-vaccine

Десятиденна зупинка введення вакцини Covid-19 від Johnson & Johnson ускладнила прищеплення важкодоступних і нерішучих, заявили представники охорони здоров’я, ускладнюючи зусилля для досягнення цілей вакцинації в громаді.

Багато людей, які проживають у сільській та інших місцевостях, скасували зустрічі під час тимчасової паузи минулого місяця, і багато з них не перенесли графік, повідомляють пункти вакцинації. Тим часом деякі люди, які вагаються, щоб зробити щеплення, сказали опитувальникам після зупинки J&J, що вони рідше роблять щеплення.


Наслідки загрожують зменшити зусилля щодо вакцинації достатньої кількості людей для досягнення загального імунітету та відмови від багатьох заходів пандемії, що дозволить повернутися до більш нормального життя.

За даними медичних служб, більше чотирьох місяців після вакцинації багато бажаючих зробити щеплення зробили це. Проблеми безпеки, викликані паузою, знеохотили деяких людей, які сказали виборцям, що вони готові прийняти вакцину, але хочуть почекати і побачити.


“Є частина населення, яка через паузу саме соломинка зламала верблюду спину, і вони не збираються робити щеплення. Вони просто випарувались », — сказав Пол Шелтон, виконавчий віце-президент з питань фармацевтики в AdhereHealth LLC, компанії з охорони здоров’я, яка працює на пунктах з більш нерішучим та важкодоступним населенням.

Однак деякі державні службовці охорони здоров’я висловили надію, що занепокоєння з часом зникне

Органи охорони здоров’я з нетерпінням чекали вакцини J&J, частково тому, що завдяки зручним вимогам до зберігання та одноразовій дозі його було легше давати у сільській місцевості та інших районах, де бракує спеціальних морозильних камер, необхідних для зберігання інших вакцин, а також людям, які цього не хотіли. доведеться повернутися за другою дозою.

Наприкінці лютого вакцина J&J стала третьою, дозволеною до використання в США

Однак, оскільки минулого місяця поставки почали збільшуватися, федеральні службовці охорони здоров’я рекомендували призупинити використання вакцини J&J, поки вони розслідували повідомлення про рідкісний стан згортання крові. Пізніше чиновники скасували рекомендацію, заявивши, що переваги вакцини перевищують ризики, попереджаючи лікарів, які стикаються з пацієнтами, про належне лікування.

  • Представник J&J заявив, що безпека є головним пріоритетом компанії, а вакцина Covid-19 запобігає госпіталізації та смерті, в тому числі проти нових вірусних варіантів.

Vibrant Health, яка працює в районі Канзас-Сіті, набрала 75 людей перед паузою, щоб зробити укол J&J у місцевій церкві, заявив генеральний директор Патрік Саллі.

«Зручність вакцини J&J змусило людей бути нерішучими або скептично налаштованими», — сказав він.

Коли настала пауза J&J, Vibrant сказав зареєстрованим людям, що дасть їм вакцину від Moderna, але більшість відмінили, сказав пан Саллі. За його словами, 14 із 75 зрештою вирішили зробити щеплення.


Так само, керівник AdhereHealth Джейсон Роуз заявив, що після переходу на дводозову вакцину Pfizer від однодозової J&J, компанія закінчила щеплення сотнями людей у ​​сільськогосподарських районах навколо Хартсвіля, штат Теннессі, а не тисячами, яких вона передбачала.

Люди казали, що не можуть дозволити собі двічі відвідати пункт вакцинації AdhereHealth або взагалі більше не хочуть робити укол, сказав пан Роуз. AdhereHealth продовжує спостерігати скасування, оскільки була знята пауза. Нещодавно в сільській місцевості Північної Кароліни 10 із 185 людей, які підписалися до паузи, з’явилися для свого щеплення, сказав пан Роуз.

«Ми знаємо, що найбільше занепокоєння людей щодо вакцин полягає в тому, що вони можуть відчувати серйозні побічні ефекти», — сказала Ліз Хамель, віце-президент та директор з питань громадської думки та опитування Фонду сім’ї Кайзера. «Якщо громадськість сприймає ці згустки крові як побічний ефект, це дійсно може змусити людей довше сидіти на паркані».


  • У березні 17% з 1862 дорослих, опитаних Кайзером, заявили, що чекають, чи потрібно робити щеплення. З них 16% заявили, що неодмінно отримають вакцину J&J, порівняно з 8%, які заявили, що планують отримати Pfizer, і 7%, які заявили, що прийматимуть Moderna.

З 2097 нещеплених дорослих американських жителів, опитаних під час та після паузи вакцини J&J минулого місяця, приблизно 16% заявили, що це змусило їх переосмислити, як і чи будуть вони щеплені. Обстежені, особливо жінки, висловили занепокоєння з приводу можливих побічних ефектів від усіх щепленнь.


  • Дженні Шукіс, 38-річна страховий агент з міста Ледиард, штат Коннектикут, сказала, що новини J&J додали їй занепокоєння щодо ефективності та безпеки всіх вакцин. Вона сказала, що воліє не робити щеплення, хоча все ще зважує це питання.

«Просто здається, що кожного дня ти бачиш щось інше. Це просто робить страшним », — сказала вона. “Це допоможе? Це погіршить? Це взагалі щось змінить? «

Вам также может понравиться