Pfizer підвищує плани виробництва вакцин Covid-19 на 2021-2022 роки

pfizer

Підвищення планів виробника ліків настає в міру того, як Індія та інші країни, що розвиваються, вимагають збільшення доз

pfizer

Pfizer Inc. підвищує прогнози виробництва своєї вакцини Covid-19 цього і наступного року, заявляючи, що він може виробляти сотні мільйонів додаткових доз, які надсилатиме країнам, що розвиваються.


Цього року Pfizer планує виготовити 3 мільярди доз, порівняно з 2,5 мільярдами, які раніше передбачав, і щонайменше 4 мільярди наступного року, збільшившись із прогнозу на 3 мільярди, заявив генеральний директор Альберт Бурла в дописі на сайті в соціальних мережах LinkedIn.


  • Компанія Pfizer, яка розробила вакцину разом з BioNTech SE, повідомила про збільшення виробничих цілей, оскільки виробники вакцин Covid-19 стикаються з тиском з боку країн, що розвиваються, зокрема, надсилати більше доз.

Додаткові поставки можуть допомогти полегшити обмеження поставок у країнах, які постраждали від сплеску випадків.

“Ці дози призначені не для багатих чи бідних, не для півночі чи півдня. Це дози для ВСІХ », — сказав пан Бурла.

Індія та інші країни стикаються з різким збільшенням випадків захворювання на Covid-19, тоді як США, Ізраїль та інші розвинені країни реєструють зниження кількості випадків, коли проводяться кампанії вакцинації.


Країни, що розвиваються, звинувачують недостатньо доз вакцин. Незважаючи на те, що кілька вакцин Covid-19 були схвалені урядами, пропозиція обмежена через дефіцит сировини для їх виготовлення та обмежені виробничі потужності.

Щоб стимулювати більше виробництва, Індія та Південна Африка закликали Світову організацію торгівлі відмовитися від патентів на вакцини Covid-19, щоб країни могли робити вакцини на місцевому рівні. Адміністрація Байдена заявила, що підтримує тимчасову відмову.


Вакцина Pfizer-BioNTech є найбільш вживаною з трьох вакцин Covid-19, дозволених для використання в США. Pfizer заявляє, що збільшує розповсюдження у всьому світі і розпочала доставку доз, виготовлених у США, до інших країн.


Цього тижня під час заходу, проведеного Financial Times, керівник BioNTech Угур Сахін заявив, що компанії були готові випустити 3 мільярди доз цього року.

Прогнозоване збільшення на наступний рік базується на здатності Pfizer зробити цього року 3 мільярди доз, що свідчить про те, що Pfizer робив дози зі швидкістю, необхідною для створення 4 мільярдів наступного року, сказав пан Бурла.

За домовленістю з BioNTech, Pfizer розповсюджує вакцину серед більшості країн

Pfizer уклав угоди про поставку доз для 116 країн і веде переговори з іншими про поставку близько 2,7 млрд. Доз цього року, сказав пан Бурла. Близько 40% цих доз буде спрямовано в країни із середнім та низьким рівнем доходу, сказав він.


У своїй публікації в LinkedIn пан Бурла заявив, що відмова від патентування «перешкодить прогресу» нарощування виробництва вакцин Covid-19, погрожуючи перервати ланцюжок постачання сировини.

  • За його словами, Pfizer та BioNTech закуповують 280 інгредієнтів, виготовлених у 19 різних країнах.

«Суб’єкти, які мають невеликий або взагалі не мають досвіду у виробництві вакцин, швидше за все будуть переслідувати саме ту сировину, яка нам потрібна для масштабування нашого виробництва, піддаючи небезпеці всіх людей», — сказав він.

Пан Бурла заявив, що минулого тижня сказав американським торговим представникам, що призупинення відмови було неправильним рішенням.

Вам также может понравиться