Домашні тести Covid-19 можуть коштувати занадто багато для регулярного використання

binax covid test

Тести Covid-19, які люди можуть використовувати для отримання швидких результатів вдома, нарешті стають доступними для придбання в аптеках та магазинах. Проте перешкода може перешкоджати регулярному вживанню: вартість.

binax covid test

Багато органів охорони здоров’я з нетерпінням чекають запровадження швидкодіючих тестів, які люди можуть пройти вдома, щоб перевірити, чи не заражені вони. Тести на паперовій стрічці також можуть допомогти стримати поширення коронавірусу, вважають прихильники, якщо люди використовують їх кілька разів на тиждень.


  • Нещодавно Американська адміністрація з питань харчових продуктів і медикаментів дозволила безрецептурні продажі двох із цих швидких скринінгових тестів на дому — одного від Abbott Laboratories та іншого від Quidel Corp.

Проте, схоже, тести коштуватимуть споживачам щонайменше 20 доларів за упаковку з двох, що, на думку експертів охорони здоров’я, є надто дорогим для частого використання.

Нещодавно великі аптеки заявили, що планують продати дві упаковки тесту Abbott майже за 24 долари, тоді як Walmart заявляє, що стягуватиме трохи менше 20 доларів. Ціна на тест Quidel не оприлюднена, хоча Quidel зазначив, що вона складе менше 30 доларів за пару.

“Двадцять п’ять доларів за тест Ковіда, я думаю, більшість людей заплатять це раз. Але чи платили б вони це щотижня чи кожні два тижні? » — каже Зої Макларен, економіст у галузі охорони здоров’я та доцент Школи державної політики в Університеті штату Меріленд, округ Балтімор. «Це не розроблено для одноразових витрат».


Доктор Макларен та експерти з медичного тестування висловили сподівання, що ціни впадуть, якщо більша кількість компаній отримає дозвіл на продаж тестів із паперової смужки.


  • Швидкі домашні тести Covid-19 займають близько 15 хвилин. Споживачі тампонують ніс, а потім занурюють тампон у хімічний розчин. Далі вони додають розчин на паперову смужку. На паперовій смужці розвивається одна або дві лінії залежно від того, виявляє вона інфекцію.

  • Тести шукають шматочки вірусу, відомі як антигени. З огляду на використовувану технологію, тести є менш точними, ніж більш складні аналізи, зроблені лабораторіями. Проте тести можуть позначити випадки серед людей, які є найбільш заразними, а часті тестування та швидкі результати можуть компенсувати меншу точність, вважають прихильники.

Після початку пандемії багато органів охорони здоров’я закликали провести такі недорогі та швидкі обстеження вдома, заявивши, що вони можуть слугувати важливим інструментом для виявлення випадків серед людей без симптомів, щоб забезпечити більш безпечне повернення до шкіл, робочих місць та соціальних заходів.


Абботт заявив, що розпочав постачання своїх тестів, які називаються BinaxNOW, для таких роздрібних торговців, як CVS Pharmacy, Walgreens і Walmart. Quidel заявляє, що співпрацює з дистриб’юторською компанією McKesson Corp. для продажу через місцеві аптеки та Інтернет-канали, такі як Amazon. Quidel називає свій тест QuickVue At-Home OTC Covid-19 Test.


Органи охорони здоров’я заявляють, що раді бачити тести в магазинах, і тести будуть цінним інструментом для перевірки симптомів або для конкретних випадків, таких як подорожі чи відвідування родичів.


Medmag UA

Вам также может понравиться