Штати перезапустять щеплення Johnson & Johnson

states vaccine-j&j

Працівники охорони здоров’я вітають повернення вакцини після того, як федеральні органи влади зняли паузу, пов’язану з проблемами згортання крові

states vaccine-j&j

В ці вихідні представники охорони здоров’я США відновили пропозицію вакцини JNJ Covid-19 від Johnson & Johnson після отримання зеленого світла від федеральних регуляторних органів у п’ятницю.


Адміністрація США з питань харчових продуктів і медикаментів та Центри контролю та профілактики захворювань США відкликали свою рекомендацію призупинити щеплення після розслідування повідомлень про рідкісні, але потенційно небезпечні згортання крові у певних реципієнтів. У п’ятницю представники FDA та CDC заявили, що щеплення можуть продовжуватися, оскільки їхні переваги перевищують ризики.


FDA видала оновлені інформаційні посібники, які інформують реципієнтів вакцин та лікарів про ризик згортання крові, який страждає переважно від дорослих жінок віком до 50 років. Загальний ризик становить приблизно 1,9 випадку на мільйон людей, хоча ризик у жінок у віці приблизно в 3,5 рази вище 18 до 49, сказали чиновники.


  • Міністерство охорони здоров’я штату Індіана заявило, що розпочало розподіл вакцини J&J у суботу дорослим віком від 18 років на місці масової вакцинації на автостраді Індіанаполіс. На місці введені 2515 доз вакцини J&J у суботу та додаткові 1325 доз до пізнього дня в неділю, сказав представник охорони здоров’я університету Індіани, який допомагає запустити об‘єкт.

  • Флорида знову почала пропонувати уколи в неділю на місцях вакцинації, що підтримуються федеральною владою, у Тампі, Орландо, Джексонвіллі та Маямі, повідомив Відділ управління з надзвичайних ситуацій штату.

  • Місце масової вакцинації на стадіоні «Янкі» в Бронксі, штат Нью-Йорк, відкрило зустрічі для жителів, щоб вколоти J&J у неділю після того, як мер Нью-Йорка Білл де Блазіо заявив, що місто негайно перезапустить використання вакцин.

Деякі чиновники заявили, що для планування зустрічей може знадобитися кілька днів, але привітали повернення вакцини J&J після паузи минулого тижня, через яку держави змусились перенести тисячі призначень.


«Він має певні переваги перед іншими вакцинами в окремих групах населення, де їм може бути важко зробити другий укол», — сказав Онісіс Стефас, головний аптечний директор Northwell Health. «Нам дійсно потрібно мати безліч варіантів, щоб людям було зручно робити щеплення, щоб ми могли отримати стадовий імунітет».


Аптечні мережі Walgreens Boots Alliance Inc. та CVS Health Corp. заявили, що знову розпочнуть щеплення за допомогою J&J цього тижня.

Вам также может понравиться