Pfizer ідентифікує підроблені вакцини за кордоном як злочинців, які експлуатують попит

pfizer

Pfizer Inc. заявляє, що виявила в Мексиці та Польщі перші підтверджені випадки підроблених версій вакцини Covid-19, яку вона розробила разом з BioNTech — спробу злочинців, які намагаються експлуатувати поширену в усьому світі кампанію вакцинації.

pfizer

Флакони, вилучені владою в ході окремих розслідувань, були протестовані компанією та було підтверджено, що вони містять підроблену вакцину. Флакони, видобуті в Мексиці, також мали шахрайське маркування, тоді як речовина всередині флаконів у Польщі, ймовірно, було засобом проти зморшок, заявив Pfizer.


Близько 80 людей у ​​клініці в Мексиці отримали фальшиву вакцину, яка коштувала приблизно 1000 доларів США за дозу, хоча, схоже, їм не було завдано фізичної шкоди. Флакони, знайдені в пляжних охолоджувачах пива, мали інші партії, ніж ті, що були відправлені в штат, і неправильний термін придатності, сказав д-р Мануель де ла О, міністр охорони здоров’я штату Нуево-Леон.

  • Влада Польщі заявила, що там ніхто не отримував підроблену вакцину, вилучену в квартирі чоловіка.

Висновки є останніми зусиллями правоохоронних органів та виробників наркотиків, таких як Pfizer, Moderna Inc. та Johnson & Johnson, щоб зупинити злочинну діяльність, пов’язану з вакцинами Covid-19. Глобальне поширення вакцин дало злочинцям нову можливість скористатися нічого не підозрюючими людьми.

«Це потрібне всім на планеті. Багато людей відчайдушно ставляться до цього », — сказав Лев Кубяк, світовий керівник служби безпеки Pfizer. «У нас дуже обмежена пропозиція, яка буде збільшуватися по мірі збільшення та збільшення кількості інших компаній у зоні вакцин. Тим часом є прекрасна можливість для злочинців «.


США, Мексика та інші країни знайшли та видалили десятки веб-сайтів, які шахрайським шляхом стверджують, що продають вакцини або пов’язані з виробниками вакцин, такими як Moderna та Pfizer, згідно з урядовими чиновниками та документами. Підроблені, схожі на веб-сайти компанії, схоже, шукали особисту інформацію споживачів для використання в схемах шахрайства з особистими даними, заявляють урядовці та представники галузі.


  • Фальшивий веб-сайт Regeneron був частиною розслідування факту шахрайства з вакцинами, проведеного минулого місяця секцією Міністерства національної безпеки США у Фейрфаксі, штат Вірджинія.

Поліція Китаю та Південної Африки минулого місяця вилучила тисячі доз фальшивих вакцин Covid-19 на складах і виробничих підприємствах, заарештувавши десятки людей, повідомляє міжнародне поліцейське агентство Інтерпол. Мексика також розслідує відправлення близько 6000 доз вакцини Sputnik з Росії, які були вилучені з приватного літака, що прямував до Гондурасу. Влада не визначила, чи справжні вакцини.


Протягом кількох місяців агенти Національного центру координації прав інтелектуальної власності, слідчого підрозділу Міністерства національної безпеки США, розслідують шахрайство, пов’язане з пандемією Covid-19 у всьому світі, включаючи фальшиві маски, засоби індивідуального захисту та ін. продуктів.


Восени минулого року слідчі переключили свою увагу на включення вакцин Covid-19, які наближались до потенційного дозволу з боку регуляторів, починаючи з онлайн-шахрайства. За словами представників прав інтелектуальної власності, вони видалили 30 веб-сайтів та припинили 74 веб-домени.

Наразі жодної підробленої вакцини в США не виявлено, повідомляє DHS. Але обмежена пропозиція пострілів Covid-19 та їх високий попит можуть змусити людей шукати щеплення поза офіційними каналами, особливо в таких країнах, як Мексика та Бразилія, де кількість випадків Covid-19 велика, а в історії існують підробки лікарських засобів, що відпускаються за рецептом, промисловість та експерти з безпеки.

Джерело: WSJ.com

Вам также может понравиться