Щорічні вакцини потрібні, каже генеральний директор Pfizer

pfizer-biontech

Генеральний директор Pfizer Inc. Альберт Бурла заявив, що, ймовірно, людям, які отримують вакцини Covid-19, через рік будуть потрібні прискорення, а потім щорічні щеплення, щоб підтримувати захист від вірусу в міру його еволюції.

pfizer-biontech

«Варіанти відіграватимуть ключову роль. Надзвичайно важливо придушити розповсюдження через пул людей, які можуть бути сприйнятливими до вірусу», — сказав пан Бурла під час віртуальної події, організованої CVS Health Corp., яка вийшла в ефір у четвер, але була записана 1 квітня.


«Є такі вакцини, як поліомієліт, де достатньо однієї дози», — сказав пан Бурла. “І є такі вакцини, як грип, які вам потрібні щороку. Вірус Covid більше схожий на вірус грипу, ніж на вірус поліомієліту «.

Потрібні додаткові дослідження, щоб підтвердити необхідність щорічних прискорених щепленнь, сказав він. Але він додав, що потреба з’явилася, мабуть, з огляду на наукові дослідження.

  • Коментарі глави виконавчої влади надходять, коли США та інші країни змагаються за вакцинацію якомога більшої кількості людей і намагаються випереджати будь-які варіанти, які можуть уникнути щеплення.

Дослідники досі не знають, як довго триває захист від будь-якої з вакцин Covid-19, хоча вони вивчають проблему. Експерти з вакцини запевняють, що, якщо вірус мутує досить істотно, можуть знадобитися нові дози чи прискорювачі.

Поспішаючи запровадити вакцини проти нового вірусу, компанії та інші дослідники вакцин не встигли визначити, як довго щеплення забезпечуватимуть захист, чи будуть потрібні додаткові уколи для забезпечення захисту.


Pfizer та його партнер, BioNTech SE, нещодавно заявили, що укол залишається високоефективним через шість місяців після другої дози, і вони сподіваються надати більше інформації про захист протягом шести місяців у найближчі тижні.


Регулюючі органи охорони здоров’я почали дозволяти використання щеплення Pfizer-BioNTech у грудні, і вакцина розповсюджена в десятках країн. З тих пір мільйони людей у ​​всьому світі були щеплені.
Пан Бурла та інші керівники Pfizer заявляли з минулого року, що ймовірні щорічні або сезонні щеплення. У лютому Pfizer та BioNTech розпочали дослідження, перевіряючи людей, чи може третя доза щеплення компаній захистити від нових штамів.


Керівники компанії Moderna Inc. також заявили, що сподіваються, що будуть потрібні підсилювачі, щоб забезпечити тривалість захисту у щеплених людей. Нещодавно компанія розпочала вивчення того, чи ефективний прискорений прийом вакцини з двома дозами ефективний проти варіанту вірусу.

Країни з високим рівнем вакцинації будуть готові перенести свою увагу на підсилювачі, можливо, наприкінці цього року, заявила Модерна під час корпоративної вакцинації цього тижня. Президент «Модерни» Стівен Хоге заявив, що можна впевнено вважати, що підсилювачі будуть потрібні «щороку, можливо, сезонно, хоча пандемія вирує несезонно».


Вакцини Moderna та Pfizer-BioNTech засновані на новій генній технології, яка називається messenger RNA. Імовірність того, що будуть потрібні періодичні щеплення від Covid-19, є однією з причин, за якими керівники Pfizer заявили, що компанія планує розширити свій бізнес з вакцин, ставши лідером у мРНК.

Вам также может понравиться