Випуск вакцин Covid-19 представляє новий виклик для J&J

j&j vaccine

Потенційний зв’язок між вакциною Covid-19 та рідкісними згустками крові є останнім випуском популярного імені в галузі охорони здоров’я

Занепокоєння, пов’язане зі згущенням крові, пов’язане з 0,28% вакциною Covid-19 від Johnson & Johnson JNJ — це новий тест для найбільшого у світі виробника медичних продуктів.

j&j vaccine

За 135-річну історію J&J зіткнувся з багатьма колючими проблемами, що захоплюють заголовки — від отруєння ціанідом засобу від головного болю Тайленол до проблем якості декількох безрецептурних продуктів компанії та проблем із раком щодо тальку.


Впорання компанії з отруєнням Тайленолом покращило її репутацію висококласного корпоративного громадянина і стало прикладом бізнес-школи щодо того, як компанії повинні вирішувати кризи, тоді як її реакція на проблеми з ліками, що відпускаються без рецепта, шкодить її позиції серед споживачів бізнес компанії, що займається споживачами.

Пауза з вакциною «зараз стане частиною еволюції J&J, але що також є частиною їхнього бренду, це те, що вони вийшли на ринок одноразовою вакциною, яка була дуже ефективною, і це допомагає багатьом людям.


Чи ці речі ідеально врівноважують одне одного? Тільки час покаже », — сказала Кейт Ламбертон, професор маркетингу в Університеті Пенсільванії в Уортонській школі.

Американські органи охорони здоров’я рекомендували призупинити використання вакцини Covid-19 у вівторок, після повідомлень про сильний згусток крові у шести жінок, які отримали щеплення.

  • Згустки були рідкісними, і регулятори все ще досліджують, чи викликає вакцина тромби.

Проте проблема змушує компанію, відносно новачка у галузі вакцин, здійснити додатковий контроль за безпекою свого щеплення. Однак питання згустку вирішується регуляторними органами, компанія повинна буде реагувати на занепокоєння багатьох громадськості, які мають підвищену готовність щодо безпеки вакцин.

  • Компанія вже працювала над невдачами у виробництві після проблем, пов’язаних із виробництвом вакцини контрактним виробником.

J&J заявив у вівторок, що співпрацює з органами охорони здоров’я та медичними експертами, розглядаючи рідкісну проблему згортання крові, і підтримує відкрите передавання інформації медичним працівникам та громадськості.

  • Johnson & Johnson, ринкова капіталізація якого склала 425 млрд доларів, а продажі минулого року склали 82,6 млрд доларів, — одне з найбільш відомих імен у галузі охорони здоров’я. Пластир компанії, товари Johnson’s Baby та ополіскувач для рота Listerine є основними продуктами багатьох домогосподарств.

За останні роки фокус компанії New Brunswick, NJ., змістився з впізнаваних споживчих товарів на більш просунуті та прибуткові ліки, що відпускаються за рецептом, та медичні вироби.

Вам также может понравиться