Препарат, який запобігає симптоматичним захворюванням Covid-19 – вже у дослідженні, каже Регенерон

regeneron covid-19

Дослідження показало, що препарат антитіл від Regeneron Pharmaceuticals знижує ризик розвитку симптоматичної інфекції Covid-19 на 81% порівняно з плацебо у людей, які живуть з кимось, інфікованим коронавірусом.

regeneron covid-19

Результати вказують на потенційні нові профілактичні застосування препарату, який вже використовується для лікування попередніх випадків захворювання на Covid-19.

Регенерон заявив у понеділок, що попросить Управління з контролю за продуктами та ліками США розширити дозвіл на використання препаратів серед людей, які зазнали вірусу, які ще не були щеплені, що може забезпечити тимчасовий захист, оскільки люди очікують вакцин

  • На сьогоднішній день 21,3% населення США повністю вакциновані, а 35,3% отримали принаймні один укол.

«Оскільки понад 60 000 американців продовжують щодня отримувати діагноз Covid-19, коктейль антитіл REGEN-COV може допомогти забезпечити негайний захист невакцинованих людей, які піддаються дії вірусу», — сказав Джордж Д. Янкопулос, президент і головний науковий співробітник.


Регенерон опублікував дані фази-3 у прес-релізі, і висновки ще не опубліковані в рецензованому науковому журналі.


Дослідження було проведено спільно Регенероном та Національним інститутом алергії та інфекційних хвороб і включає більш повні результати, ніж проміжні висновки, опубліковані компанією в січні.

В даний час REGEN-COV має дозвіл на лікування людей, інфікованих Covid-19, які мають слабкі та помірні симптоми та мають високий ризик розвитку важких захворювань через такі фактори, як вік або основні захворювання, такі як ожиріння.

  • В ході досліджень препарат зменшував ризик госпіталізації або смерті приблизно на 70%.

В найновішому профілактичному дослідженні взяли участь близько 1500 людей, які живуть із людиною, якій нещодавно поставили діагноз Covid-19. Їм було довільно призначено отримувати знімки препарату Регенерон або плацебо.

Через місяць у 1,5% добровольців, які отримували REGEN-COV, були симптоматичні інфекції Covid-19 порівняно з 7,8% тих, хто отримував плацебо, що становило 81% зниження ризику, сказав Регенерон.

За даними компанії, серед добровольців, які приймали препарат Регенерона, не було жодних госпіталізацій та відвідувань травмпунктів, спричинених Covid-19, порівняно з чотирма добровольцями групи плацебо.


Препарат антитіл також допомагав прискорити одужання серед тих, хто страждав на симптоми Covid-19. У добровольців, які отримували препарат, симптоми були в середньому 1,2 тижня – порівняно із середнім показником 3,2 тижні в групі плацебо, повідомляє компанія.


Регенерон не повідомив, скільки добровольців виявило позитивний результат на Covid-19 без виявлення симптомів, але планує це зробити в майбутньому, заявила речниця компанії.

  • REGEN-COV — це коктейль із двох моноклональних антитіл, молекул, що імітують антитіла, що виробляються природним шляхом імунною системою для боротьби з вірусами та бактеріями.

FDA вперше дозволила використання препарату в листопаді за дозволом на екстрене використання, що дозволяє призначати ліки до того, як він закінчить повний обсяг тестів, необхідних для повного затвердження.

  • Препарат привернув увагу в жовтні минулого року, після того, як його отримав тодішній президент Трамп, який тоді високо оцінив вплив терапії.

Вам также может понравиться