Спалах коронавірусу в Китаї: усі останні оновлення

who covoid-19

Зараз вірусна інфекція поширилася на дев’ять країн Близького Сходу, у світі більше 79 000 випадків

Кувейт, Бахрейн, Афганістан, Ірак та Оман у понеділок повідомили про свої перші зараження коронавірусом, від якого загинуло понад 2600 осіб в усьому світі, переважна більшість у Китаї.

who covoid-19

Кувейт повідомив про три випадки, Бахрейн та Ірак підтвердили по одному, а Оман повідомив про два випадки, завдяки яким кількість країн на Близькому Сході з вірусом, відомим як COVID-19, до дев’яти.


Тим часом Туреччина, Пакистан та Вірменія закрили свої кордони з Іраном, оскільки влада повідомила про 61 коронавірусну інфекцію та 12 смертей.


У Китаї в неділю було 150 нових підтверджених випадків смерті від коронавірусу, оголосила Національна комісія з охорони здоров’я, підсунувши кількість випадків загибелі по всій країні до 2592 серед 77150 підтверджених випадків, тоді як випадки в Південній Кореї продовжували збільшуватись, досягаючи 833 із семи підтверджених смертей.


А в Італії зафіксовано сім смертей на півночі країни, а кількість підтверджених випадків зросла до 229, що викликало невідкладні заходи в Європі.

Ось останні оновлення:

  • Понеділок, 24 лютого
  • Азіатські акції, валюти різко падають
  • Акції та валюти по всій Азії скоротилися, коли кількість коронавірусних інфекцій різко зросла в Південній Кореї, Італії та Ірані, відправивши інвесторів, що поспішають у безпечні притулки, такі як золото.

Золото злетіло до семирічного максимуму, а в Південній Кореї виграш впав майже на 1 відсоток до найнижчого за серпень, а акції впали більш ніж на 3 відсотки.

Китай відкладає ключові політичні зустрічі через вірус

Китай оголосив, що відкладає свої найважливіші політичні зустрічі року через спалах нового вірусу, що є важливим кроком для авторитарного уряду, який завжди тримав жорсткий контроль за своїм політичним календарем.


Щорічні засідання Національного народного конгресу та його головного дорадчого органу зазвичай починаються приблизно 5 березня і тривають більше двох тижнів, привозячи до Пекіна тисячі делегатів для обговорень, виступів та політичної церемонії.

Білий дім може вимагати $ 1 млрд за відповідь на коронавірус: доповідь

Білий дім може вимагати від американських законодавців близько 1 мільярда доларів США, щоб допомогти активізувати реакцію країни на коронавірус, повідомляє Washington Post з посиланням на трьох неназваних людей, проінформованих про план.

  • Запит Білого дому може бути надісланий до Конгресу за кілька днів, повідомляє видання.

Світ повинен готуватися до «потенційної пандемії»: голова ВООЗ

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я заявив, що світ повинен докладати більше зусиль, щоб стримувати поширення смертельно небезпечного коронавірусу, і він повинен готуватися до «потенційної пандемії».


Тедрос Адханом Гебрейєс заявив журналістам у Женеві, що поки ВООЗ не вважає спалах, який загинув понад 2600 людей, пандемію, але заявив, що країни повинні «робити все можливе, щоб підготуватися до потенційної пандемії».

«Раптовий приріст випадків в Італії, Ісламській Республіці Іран та Республіці Корея викликає глибоке занепокоєння», — сказав Гебрейєс.

Міністри охорони здоров’я з Італії, сусідніх країн для зустрічей
Міністри охорони здоров’я з Італії та країн, що знаходяться поблизу, вирішили зустрітися у вівторок у Римі, щоб обговорити нову спалаху коронавірусу.


Міністри Словенії, Австрії, Швейцарії, Франції та Німеччини мають намір координувати свою політику зі своїм італійським колегою, заявив на прес-конференції у Відні начальник управління охорони здоров’я Австрії Рудольф Аншобер.

Таджикистан припиняє повітряні зв’язки з Іраном

Таджикистан призупинив рейси до та з Ірану через розповсюдження нового коронавірусу, заявив уряд центральноазіатської країни.


Повітряне сполучення залишатиметься призупиненим, поки вірусна ситуація в Ірані не стабілізується, йдеться в повідомленні Агентства цивільної авіації.

Сьома людина помирає в Італії

Сьома людина загинула внаслідок спалаху коронавірусу на півночі Італії, повідомляє інформаційне агентство ANSA, тоді як кількість підтверджених випадків зросла до понад 220.


АНСА заявила, що останньою людиною, яка померла, був 80-річний чоловік, якого минулого тижня в Лоді доправили до лікарні після перенесеного серцевого нападу.

Лікарі вважають, що він підхопив вірус там у іншого пацієнта.

Оман повідомляє про два випадки коронавірусу

Оман повідомив про перші два випадки коронавірусу та припинив польоти до та з Ірану з негайною дією, повідомляє влада та звіти.

Міністерство охорони здоров’я підтвердило, що двоє заражених громадян, які повернулися з Ірану, перебувають у стабільному стані та піддаються карантину вдома.

Орган цивільної авіації заявив у твітті, що «призупиняє всі цивільні рейси між султанатом та Ісламською Республікою Іран починаючи з сьогоднішнього дня та до подальшого повідомлення».

Іран заперечує прикриття вірусу після претензії на 50 смертей.

Вам также может понравиться