Азіатські регіони в тривозі після того, як таємничий вірус спалахнув в Центральному Китаї

Hong Kong China Mystery Illness

Невстановлена ​​форма пневмонії, яка нещодавно спалахнула в центральному китайському місті Ухань, підняла паніку, оскільки влада Китаю намагається визначити джерело таємничого вірусу.


Автор EVA FU, theepochtimes.com
6 січня 2020 р.

6 січня в державних лікарнях Гонконгу було прийнято ще шістьох пацієнтів, загалом до 21 року, у яких виявили симптоми респіраторної інфекції або пневмонії, повідомляє міське управління лікарні. За останні 14 днів пацієнти були у Вухані.

Місцева влада в Ухані, великому промисловому і комерційному місті в Центральному Китаї, підтвердила 59 випадків невідомого вірусу і сім в важкому стані. Усі 59 отримують медичне лікування в карантині.


Комісія з охорони здоров’я в Ухані 5 січня виключила грип, пташиний грип, аденовірус, сильний гострий респіраторний синдром (ГРВІ) та респіраторний синдром на Близькому Сході (MERS) під час перших досліджень. Причина спалаху залишається незрозумілою.


Розслідування пов’язало хворобу з місцевим оптовим ринком морепродуктів. Чиновники заявили, що все ще проводять медичне спостереження за 163 людьми, які мали тісний контакт з пацієнтами.

  • Перший випадок був виявлений у Ухані 12 грудня, повідомила медична комісія. Вперше влада підтвердила спалах 31 грудня.

Новини про вірус розбурхали паніку по всій країні, що спонукало порівняти масштабну спалаху ГРВІ, що з’явилася наприкінці 2002 року. Внаслідок жорсткої цензури режиму захворювання поширилося на 37 країн та заразило понад 8000 людей у ​​всьому світі, внаслідок чого сталося 800 смертей.

hohg kong mask 2003
Люди надягають маски на вулиці для захисту від смертельно небезпечного вірусу пневмонії в Гонконзі, 31 березня 2003 року (Пітер Паркс / AFP / GettyImages)

Суміжні регіони

У Гонконзі місцева влада заявила, що розпочала «серйозний рівень реагування» — другий рівень трирівневої системи реагування — починаючи з 4 січня у відповідь на «групу випадків вірусної пневмонії», і буде ізолювати будь-який підозрюваний випадок для лікування.

  • Побоювання іншої потенційно смертельної спалахи змусили жителів міста запастися масками для обличчя.

Із 21, хто виявив симптоми після повернення з Ухана, сімох виписали, а інші залишаються у стабільному стані. Наймолодшій пацієнтці — 2 роки.


Уряд Гонконгу також посилює заходи для моніторингу в’їзних рейсів з Вухана та встановив інфрачервоні машини для виявлення ознак лихоманки в пунктах пропуску Гонконзького міжнародного аеропорту та швидкісних залізниць, заявив прес-секретар міського Бюро продовольства та здоров’я.

На конференції 6 січня з цього приводу чиновники Гонконгу заявили, що він попередив усіх медичних працівників міста звернути особливу увагу на пацієнтів, які виявляють симптоми підозри на захворювання.

  • Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) 5 січня заявила, що «знаходиться в тісному контакті з національними органами влади в Китаї» та контролює ситуацію, але заявила, що на поточному етапі обмеження на поїздки чи торгівлю не потрібні.

Центр контролю та профілактики захворювань повідомив The Epoch Times, що він «тісно координує» з ВООЗ. 6 січня агентство також розмістило повідомлення про подорожі першого рівня, радивши мандрівникам Ухань дотримуватися звичайних заходів обережності, включаючи тримання подалі від «живих чи мертвих тварин, ринків тварин та контакту з хворими людьми».

Державний департамент США не оновлював свою консультативну інформацію щодо подорожей та не відповів на запит The Epoch Times щодо цього питання.

Сім людей на Тайвані виявили симптоми легкої лихоманки після повернення з Ухань. Центр контролю захворювань Тайваню здійснив обстеження в аеропортах на прямі рейси з Ухань.


Влада Макао також підвищила рівень оповіщення щодо інфекційних захворювань та порадила казино встановити прилади для сканування температури на входах. У місті зафіксовано п’ять випадків підозри, з чотирьох виявлено помилкові тривоги після того, як їм було діагностовано грип або звичайну застуду. Зараз ведеться розслідування щодо 44-річної жінки, яка стала гарячкою після візиту в Ухань наприкінці грудня.

Підозра на вірусну інфекцію, повідомлену в Сінгапурі 4 січня, виявилася помилковою тривогою

Вам также может понравиться