Імбир і хронічна хвороба нирок

ginger

Нирка — орган саморегуляції, який відіграє ключову роль в організмі людини. Дійсно, він відповідає за виділення відходів, реабсорбцію поживних речовин, регулює осмоляльність, що є балансом рідини в організмі, регулює артеріальний тиск, вироблення сечі та широкий спектр інших найважливіших функцій.

Незважаючи на свої регуляторні властивості, нирка залишається під загрозою пошкодження, спричиненого певною кількістю ускладнень, таких як гостра ниркова недостатність, ішемія, травма нирок або хронічна хвороба нирок (ХХН).

Поширеність ХХН в США майже на 14% і поступово зростає. Старіння, високий кров’яний тиск та зростаюча кількість пацієнтів із діабетом та гіпертонією — основні фактори ризику ХХН. Однак вовчак, генетичні розлади, синдром Гудпастири, синдром Альпорта, ожиріння, надмірне вживання алкоголю, неправильне харчування та куріння також можуть підвищити ризик.

Відповідно до дослідження, проведеного у 2008 р. Щодо ускладнень ХХН, харчові потреби уражених хворих змінюються, що впливає на метаболізм води, солі, калію, білка та фосфору; і призводять до більшої втоми та менше вироблення енергії. Таким чином, важливість внесення змін до дієти для людей із захворюваннями нирок.

Це правда, що не існує чарівної палички для очищення нирки, але наступні продукти мають аналогічний ефект.

Хворі нирками повинні уникати дієт із високим рівнем запалення, які можуть спричинити недостатність нирок, і, натомість, зосереджуватись на її зниженні. Їсти імбир — це відмінний спосіб зробити це.

Імбир багатий вітамінами В3 і В6, залізом, магнієм, фосфором, цинком та іншими необхідними поживними речовинами, що сприяють загальному здоров’ю людини.

Різні сполуки в імбирі мають протизапальні, антиоксидантні та антимікробні властивості, і, згідно з цим дослідженням, виявляють потенційний сприятливий вплив на ураження нирок.

Вам также может понравиться