Послуги з отримання ліцензії на здійснення діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів

У разі необхідності застосування знеболювальних наркотичних засобів у лікарській діяльності оформлюється спеціальна медична ліцензія. Її можна отримати, звернувшись до Державної служби України з контролю за наркотиками (ДСКН).

Дозвільний документ є дійсним протягом п’яти років, після чого він потребує обов’язкового переоформлення згідно із встановленою законодавством процедурою. За оформлення ліцензії передбачена оплата держмита в розмірі однієї мінімальної заробітної плати.

Процедура отримання даної медичної ліцензії

Загалом даний дозвіл у порівнянні зі звичайною ліцензією лікаря зазвичай оформлюється набагато довше і потребує збору більшого пакету документів.

Поговоримо більш детально про підготовку до подачі заяви. Перш за все необхідно задовольнити наступні умови:

  • Приміщення, де зберігатимуться речовини, про які йде мова, облаштувати відповідно чинним нормам для такої діяльності. Особлива увага в даному випадку приділяється встановленню міцних дверей, надійних замків, підключенню до сигналізації та забезпеченню надійної охорони;
  • Що стосується медичних працівників, які будуть використовувати в ході виконання службових обов’язків дані речовини, ці люди мають надати результати комплексного медичного огляду, а також довідку про несудимість та висновок лікаря з наркологічного диспансеру.

Документи для отримання ліцензії на наркотики

Разом з заявою до Ліцензуючого органу необхідно надати наступні докази відповідності приміщення, персоналу та компанії законодавчо встановленим умовам до такого типу діяльності:

  • Виписку з ЄДРПОУ;
  • Довідку зі Статуправління;
  • Інформацію про штат працівників та його придатність для роботи з наркотиками;
  • Акт обстеження санітарно-епідеміологічною службою;
  • Дозвіл МВС на кімнату зберігання наркотиків;
  • Докази права власності на приміщення або договір на його оренду строком не менше одного року;
  • Підтвердження наявності охоронного підрозділу або договору з компанією, яка надає такі послуги.

Також можуть знадобитися й інші документи, із повним переліком яких варто ознайомитися у відповідних законодавчих постановах, зокрема, у Законі України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності». Також це питання можна поставити фахівцям із медичного права, які нададуть вичерпну інформацію щодо документів для отримання такої ліцензії та процедури її оформлення.

Вам также может понравиться